Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zabezpieczyć swoją stronę na WordPressie przed zagrożeniami? Zapisz się na webinar

Jak zabezpieczyć swoją stronę na WordPressie przed zagrożeniami? Zapisz się na webinar

Podczas kolejnego webinaru Akademii home.pl porozmawiamy o najpopularniejszym systemie CMS na świecie. Omówimy zalety i wady WordPressa, a także to, jak jego popularność wpływa na częstotliwość ataków hakerskich. 

Rejestracja na webinar

Zapraszamy do udziału w webinarze 29 października o godz. 11:00 – https://webinary.home.pl/webinary/bezpieczna-strona-na-wordpress/

Bezpieczna strona WWW na WordPress – czego dowiesz się na szkoleniu?

Podczas webinaru otrzymasz kilka wskazówek, które od razu wprowadzisz na swojej stronie WWW. Dowiesz się, jak ważne są dla Twojej strony lub sklepu internetowego aktualizacje systemu. Przedstawimy metody, dzięki którym zabezpieczysz się przed włamaniami mogącymi sparaliżować Twoją witrynę.

Webinar będzie interesujący dla wszystkich właścicieli stron WWW na WordPress i sklepów internetowych na WooCommerce.

Na szkoleniu dowiesz:

  • jakie są skuteczne metody zabezpieczania WordPressa,
  • co zmienia wykonanie backupu strony i sklepu,
  • jak utrzymać stan aktualnych wersji systemu i wtyczek.

Webinary Akademii home.pl – dlaczego warto?

Webinary organizowane przez home.pl to godzinne spotkania online, które pozwalają na przekazanie przydatnych informacji wszystkim zainteresowanym. Dzięki współpracy home.pl z ekspertami wielu dziedzin możesz zdobyć praktyczną wiedzę – za darmo i bez wychodzenia z domu.

W 60 minut nasz ekspert omówi widoczną dla wszystkich uczestników prezentację. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań w czasie rzeczywistym. Doświadczenie i wiedza naszego eksperta gwarantuje zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości w danej dziedzinie.

– Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

By wziąć udział w szkoleniu, odwiedź stronę internetową https://webinary.home.pl i zarejestruj się na wybrany webinar. Udział w wydarzeniu jest darmowy.