Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Którędy wchodzi haker po dane?  Zapisz się na webinar

Którędy wchodzi haker po dane? Zapisz się na webinar

Podczas listopadowego spotkania w ramach Akademii home.pl opowiemy na pytanie – którędy wchodzi haker? Powiemy Wam o metodach szyfrowania i lukach bezpieczeństwa, które umożliwiają kradzież danych.

Zapraszamy do udziału w webinarze 13 listopada
Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Jak uchronić swoją firmę przed atakami hakerów?

Cyfrowy świat wprowadza nie tylko nowe szanse, ale i nowe zagrożenia dla biznesu. Zwyczajnie wyglądający e-mail z plikiem, który wygląda jak Twoja standardowa faktura, może zainfekować system informatyczny całej firmy.
W jednej chwili haker ma możliwość przechwycenia firmowych danych. Wartości utracone w  takim cyberataku odzyskamy… jednak za kilkaset tysięcy złotych okupu.

W czasie naszego webinaru dowiesz się:

  • jak w prosty sposób zabezpieczyć firmowe dane,
  • jaką moc mają dobre praktyki i szyfrowanie plików,
  • w jaki sposób zabezpieczyć się przez cyberatakami.

Kto powinien wziąć udział w szkoleniu

Zapraszamy do udziału w webinarze osoby, które chcą:

  • chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa,
  • potrzebują podpowiedzi, w jaki sposób prawidłowo zabezpieczyć firmowe dane,
  • zastanawiają się, czy ich przedsiębiorstwo jest bezpieczne w sieci.

Webinary Akademii home.pl

Webinary organizowane przez home.pl to 60 minutowe spotkania online, które pozwalają na przekazanie przydatnych informacji w czasie rzeczywistym. Dzięki współpracy home.pl z ekspertami wielu dziedzin możesz zdobyć praktyczną wiedzę – za darmo i bez wychodzenia z domu.

W ciągu godziny, nasz ekspert omówi widoczną dla wszystkich uczestników prezentację. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik otrzyma również materiały po webinarowe. Doświadczenie i wiedza naszego eksperta gwarantuje zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości w danej dziedzinie.

– Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

By wziąć udział w szkoleniu, odwiedź stronę internetową webinary.home.pl i zarejestruj się na wybrane szkolenie. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!