Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zarabiać na motywach do WordPressa? – Podcast Projekt WordPress #9

Jak zarabiać na motywach do WordPressa? – Podcast Projekt WordPress #9

Jaki motyw wybrać dla strony WWW? Czy lepszy jest motyw płatny, a może darmowy? Jeżeli darmowy – na co zwracać uwagę przy wyborze? Czy płatny posiada lepsze wsparcie techniczne?… Ufff, takich pytań w sieci oraz w grupach na Facebooku jest bardzo dużo i ilu użytkowników, tyle opinii. Jako podcasterzy podeszliśmy jednak do tematu motywów trochę inaczej i postanowiliśmy zaprosić do kolejnego odcinka osobę, która z tworzenia motywów do WordPressa zrobiła dodatkowe źródło przychodu. Jak się okazuje, tzw. „rynek szablonowy” jest bardzo mocny, co w efekcie daje użytkownikom bardzo szeroki wybór opcji. Gościem 9 odcinka podcastu Projekt WordPress jest Marcin Banaszek.

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.PL

Jak zarabiać na motywach do WordPressa? – posłuchaj 9 odcinka podcastu Projekt WordPress

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:

  • jak wygląda praca nad motywem do WordPressa,
  • dlaczego przed stworzeniem motywu warto wykonać research branży,
  • jak wsparcie techniczne od twórcy wpływa na sprzedaż motywu.

Gość odcinka – Marcin Banaszek (https://banaszek.info/)

Posłuchaj 9 odcinka Projekt WordPress na Spotify

Posłuchaj 9 odcinka Projekt WordPress na Youtube

Kanał home.pl na Youtube

Kliknij na poniższy przycisk i dodaj do obserwowanych nasz kanał na Youtube, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach podcastu w pierwszej kolejności!

Jak dodać podcast Projekt WordPress do obserwowanych w aplikacjach

Spodobał Ci się ten odcinek i masz ochotę na więcej? Poszukaj „Projekt WordPress” w swojej aplikacji do słuchania podcastów i dodaj go do obserwowanych. Jesteśmy dostępni m.in. na:

Polecaj hosting dla WordPress i zgarnij nawet 189 złotych prowizji

W programie partnerskim polecaj.home.pl zarobisz na poleceniu kilkudziesięciu usług m.in. domen, programów antywirusowych, sklepów internetowych, a także hostingu dla WordPressa. Dzięki unikatowej ofercie zyskujesz nie tylko na pierwszej rejestracji usługi, ale także na odnowieniu. W przypadku usługi WordPress Hosting Premium zarobisz ponad 189 zł. Sprawdź szczegóły na stronie https://polecaj.pl i zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim home.pl.