Webinary

Odpowiadamy na pytania z webinaru – Wszystko co musisz wiedzieć o STRONIE INTERNETOWEJ

Kolejny webinar Akademii home.pl za nami.
Na spotkaniu, prowadzonym przez dwie ekspertki z home.pl, przekazaliśmy Wam wiele informacji o podstawowym miejscu Internetu – stronie www.
Poniżej publikujemy odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie padły podczas webinaru.

Mam hosting w home.pl, to jaki rabat otrzymam przy wznowieniu?

Rabaty są przydzielane indywidualnie. Najwygodniej będzie przesłać takie zapytanie z poziomu panelu klienta. Poniższa instrukcja opisuje jak to zrobić:

Konsultant dzięki temu będzie miał wgląd do historii współpracy, co umożliwi mu nadanie odpowiedniego upustu.

Ile webinarów jest planowane w cyklu o stronach www?

Zaplanowaliśmy jeszcze trzy webinary na ten temat.


Na kolejnym webinarze opowiemy o graficznym aspekcie strony WWW – jak przygotować się do tworzenia strony. Skąd brać darmowe grafiki, jak zaprojektować logo i jak dopasować kolory na stronie WWW.
Trzeci webinar będzie poświęcony contentowi i treściach na stronie.
Czwarty webinar poświęcimy technicznym aspektom posiadania strony WWW. Jak o nią dbać, o czym pamiętać i co sprawdzać, aby strona była zawsze aktualna.

Szczegóły na stronie Akademii home.pl

Jaki jest koszt abonamentu omawianej opcji – obsługi strony?

Strona WWW z obsługą Start kosztuje 150 zł netto miesięcznie.
Strona WWW z obsługą Biznes kosztuje 250 zł netto miesięcznie.


Ponieważ w naszej ofercie znajduje się jeszcze wiele innych opcji, zachęcamy do wysłania wiadomość na adres wsparcieWWW@home.pl bądź bezpośrednio do nas: urszula.tomicz@home.eu / barbara.kalenczuk@home.eu .
Z chęcią doradzimy w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania.

Czy w ramach usług kreacyjnych zajmujecie się też modyfikacją/przebudową istniejących stron?

Tak, przyjmujemy również takie zlecenia. Możemy także zaproponować stałe wsparcie administracyjne strony, która nie została przez nas zbudowana. Takie kwestię są zawsze ustalane indywidualnie. Zapraszamy do wysłania wiadomość na adres wsparcieWWW@home.pl bądź bezpośrednio do nas: urszula.tomicz@home.eu / barbara.kalenczuk@home.eu .

Czy home.pl planuje nagradzać klientów za kontynuacje usług?

W home.pl nagradzamy klientów, którzy decydują się na dłuższą współpracę.
Możemy zaproponować różnego rodzaju promocje oraz oferty indywidualne. Jeżeli klient w panelu home.pl nie ma zaznaczonej zgody na otrzymywanie informacji handlowych, niestety nie dostaje wiadomości o aktualnych promocjach. Zachęcamy do sprawdzenia, czy taka opcja jest włączona bądź wyłączona:

Najenergooszczędniejszym językiem jest JavaScript, jak się na to zapatrujecie czy to język przyszłości?

Jeśli chodzi o JavaScript, śmiało można powiedzieć, że jest językiem przyszłości w kwestii tworzenia stron internetowych.

Nie ma wątpliwości, że jego popularność będzie stale rosła między innymi przez takie technologie jak ReactJS, NodeJS czy AngularJS bazujące na tym języku i coraz powszechniej wykorzystywane do tworzenia aplikacji internetowych.

Należy przy tym pamiętać, iż biblioteki/frameworki JavaScript są głównie stosowane przy dynamicznych aplikacjach WWW.

Niemniej, jednak jeśli chodzi o strony statyczne, często lepiej jest sięgnąć po inne rozwiązania, wspomagając się jedynie skryptami napisanymi w JS. Jeżeli chcemy mieć łatwą kontrolę nad witryną, nie posiadając programistycznej wiedzy, świetnym rozwiązaniem jest WordPress. Umożliwia nam bardzo proste zarządzanie treścią na swojej stronie i pozwala na stworzenie nowoczesnych i ciekawych witryn.

Co powiecie o joomla lub drupal?

Z naszej strony ciężko odnieść się do aspektów technicznych rozwiązań joomla bądź drupal, ponieważ nie są one przez nas aż tak wspierane.

Na pewno przewagą CMS WordPress nad wspomnianymi CMS’ami jest jego stabilność oraz popularność, co przekłada się na ogromne community i mnogość wtyczek/composerów, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć świetne efekty na stronie internetowej.

Zapraszamy do udziału w kolejnych webinarach home.pl

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm