Webinary

Odpowiadamy na pytania z webinaru – 10 wskazówek jak skutecznie zarabiać prowizje w programie partnerskim

Dziękujemy za Twój udział w webinarze Akademii home.pl
Poniżej podpowiadamy na wszystkie zadane przez Państwa pytania.

Czy rejestracja do programu  jest płatna?

Rejestracja w programie partnerskim jest całkowicie darmowa.
Odsyłamy do strony programu, gdzie znajduje się formularz, a także regulamin: https://polecaj.pl/

Na jakie wynagrodzenie można liczyć od jednej licencji? (Microsoft 365)

Wynagrodzenie wypłacane jest w zależności od wersji poleconej  usługi. Tabela prowizji dostępna na stronie oferty poleceń Microsoft 365 pod linkiem: https://polecaj.pl/program/office-365-home-pl/

Jaka jest umowa za polecenie usług – za pośrednictwem umowy o dzieło?

Współpracę dotyczącą polecania usług w programie partnerskim home.pl reguluje Regulamin, który partner akceptuje podczas rejestracji na stronie polecaj.pl pod linkiem: https://polecaj.pl/regulamin/ oraz zakładając konto w panelu rozliczeń NetSalesMedia

NetSalesMedia jest partnerem technologicznym programu partnerskiego home.pl i dostarcza rozwiązania technologiczne związane z naliczaniem i wypłacaniem prowizji partnerom programu partnerskiego home.pl.

Muszę mieć swoją działalność aby polecać usługi?

Do rejestracji, zarabiania prowizji i wypłaty prowizji w programie partnerskim polecaj.pl nie trzeba mieć działalności gospodarczej. Partnerzy mogą współpracować z nami jako osoba fizyczna. Wystarczy że partner przy rejestracji złoży odpowiednie oświadczenia. Będzie wtedy do każdej płatności wystawiał rachunek zamiast faktury.

Zapraszamy do udziału w kolejnych webinarach home.pl

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm