Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gazeta Wyborcza – polecane treści ze stycznia 2022

Gazeta Wyborcza – polecane treści ze stycznia 2022

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej oferuje dostęp do artykułów przygotowanych przez czołowych polskich publicystów. Gazeta Wyborcza to nie tylko najnowsze artykuły prasowe w wydaniu głównym i serwisach lokalnych, ale również materiały magazynów publicystycznych tj. WysokieObcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Ale Historia, Duży Format czy Książki – Magazyn do Czytania. Sprawdź listę polecanych artykułów Gazety Wyborczej w styczniu 2022.

Gazeta Wyborcza – 10 świetnych filmów, dostępnych na VOD

W ostatnich latach wyszło wiele świetnych filmów, które dziś dostępne są na żądanie w platformach VOD jak Netflix czy HBO. Bogata oferta serwisów streamingowych zapewni wiele rozrywki dla fanów kina każdego gatunku, w tym science-fiction, akcji czy dramatu. Zobacz największe hity, które obejrzysz w zaciszu swojego domu.

Czytaj więcej w serwisie wyborcza.pl.

Przełomowe odkrycie cząsteczki regulującej cukier we krwi

Insulina, hormon produkowany przez trzustkę, jest odpowiedzialna za regulowanie poziomu cukru we krwi. Jest to także podstawowa substancja służąca do leczenia chorób (np. cukrzycy) związanych ze zbyt wysokim poziomem cukrów w organizmie. Naukowcy z Instytutu Salka odkryli nowy hormon o podobnych właściwościach, który powstaje w tkance tluszczowej.

Czytaj więcej w serwisie wyborcza.pl.

Zestawienie najbardziej oczekiwanych książek 2022 roku

Rok 2022 dla fanów literatury zapowiada się bardzo obficie. Mimo, że dokładne daty premier wielu tytułów nie są jeszcze znane, to czytelnicy mogą przygotować się szeroki wybór i spore zakupy. Nowy rok będzie świecił debiutami, powrotami ulubionych autorów, nowymi tworami oraz znanymi utworami w nowej odsłonie.

Sprawdź najbardziej wyczekiwane książki Michała Nogasia.

Czy doniczkowa roślina może sprawiać radość?

Wiele roślin – dzikich i tych doniczkowych – ma przypisaną pewną symbolikę, którą można traktować bardziej lub mniej poważnie. Pochodząca z Aftyki crassula, tudzież grubosz, opisywana jest jako drzewo, które przynosi szczęście oraz pomyślność finansową. Dowiedz się więcej o niezwykle ciekawej roślinie od redakcyjnego „Czułego ogrodnika”.

Czytaj więcej na portalu Wysokie Obcasy.

Tokeny NFT – nowość na rynku wirtualnych inwestycji

Kryptowaluty od paru lat zawładnęły światem finansów, pomagając wielu ludziom dorobić się małych fortun. Jednak jak z każdą inwestycją istnieje bardzo duże ryzyko. NFT są to „tokeny”, które łączą świat kryptowalut i technologii blockchain z cyfrową sztuką. Dowiedz się, na czym polegają inwestycje w tokeny NFT z wywiadu z Szymonem Sypniewiczem, założycielem startupu Ramp.

Czytaj więcej na portalu wyborcza.biz.

Gazeta Wyborcza – jak aktywować prenumeratę online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Dzięki rozpoczęciu współpracy przez home.pl i Gazety Wyborczej kod aktywacyjny na prenumeratę znajdziesz w ofercie marketplace home.pl. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz z adresem swoim email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.