Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych rejestratorów domen .eu

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych rejestratorów domen .eu

Na chwilę obecną utrzymujemy ponad 70 tysięcy aktywnych domen z rozszerzeniem .eu i tym samym awansowaliśmy do pierwszej dziesiątki największych rejestratorów domen .eu na świecie. Jesteśmy pierwszą firmą z tej części Europy, która znalazła się w tym ekskluzywnym gronie. Ranking największych rejestratorów domen europejskich jest opracowywany przez EURid, organizację non profit powołaną przez Komisję Europejską jako oficjalny operator domeny .eu.

Na świecie funkcjonuje obecnie 774 akredytowanych firm, u których można zakupić domenę europejską. Pierwsza dziesiątka firm hostingowych uwzględniona w raporcie odpowiada za rejestrację 37% domen .eu. Na koniec drugiego kwartału 2013 roku, liczba domen z końcówką .eu wynosiła 3,7 mln co sprawia, że jest ona na 11 miejscu jeżeli chodzi o popularność domen na świecie.

Polskie firmy mają pełne przekonanie, że Internet nie ma granic i daje niebywałą okazję do prezentacji wśród nowych, międzynarodowych klientów. Posiadanie domeny .eu jest wręcz koniecznością dla wszystkich, którzy chcą rozwijać działalność poza Polską. Duża dynamika rejestracji domen .eu w ostatnich miesiącach daje nam realne szanse na wejście do pierwszej dziewiątki w rankingu EURid jeszcze w tym roku.

mówi Dariusz Kowalski, Kierownik Produktu Domeny i SSL w home.pl

Na czołowych miejscach raportu znalazło się sześć firm niemieckich takich jak Schlund+Partner czy STRATO i tacy giganci jak Tucows.com z Kanady, OVH z Francji i Mesh Digital z Wielkiej Brytanii.

Domeny .eu w home.pl

Domeny .eu możesz rejestrować pod linkiem home.pl/domeny

Podobne artykuły