Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowy webinar „Pozycjonowanie. 5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW”

Darmowy webinar „Pozycjonowanie. 5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW”

Już 3 lipca (środa) o godzinie 10:00 odbędzie się pierwszy webinar z cyklu Akademia home.pl – „Pozycjonowanie. 5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW”. Przygotowaliśmy go z myślą o każdym, kto posiada stronę WWW. To kompendium wiedzy o działaniach w Internecie, w ramach którego w prosty i przejrzysty sposób omówimy zasady pozycjonowania. 

Akademia home.pl – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców i nie tylko

Jesteś przedsiębiorcą, który chce osiągnąć sukces i skutecznie promować firmę w Internecie? Posiadasz własną stronę WWW i zależy Ci, aby wyszukiwała się na szczycie wyszukiwarki Google? A może po prostu chcesz dowiedzieć się, czym jest pozycjonowanie? Zapisz się na nasz webinar i skorzystaj z cennych rad profesjonalistów.

W ciągu 60 minut odpowiemy na najważniejsze pytania związane pozycjonowaniem. Dowiesz się, co to jest pozycjonowanie i dlaczego jest istotnym narzędziem marketingowym oraz jakie są jego etapy. Powiemy też, dlaczego generowanie ruchu w witrynie jest tak ważne, o czym warto pamiętać podczas publikowania treści na stronie, kto jest Twoją konkurencją, a także jak zwiększyć widoczność Twojej strony WWW w Internecie. Pokażemy przykłady dobrego pozycjonowania strony i z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące tego zagadnienia.

Nasz webinar jest zupełnie darmowy.

Rejestracja na webinar „Skuteczne pozycjonowanie. 5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW”

Webinar: Pozycjonowanie. 5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW

Prowadząca: Barbara Kaleńczuk, Specjalista ds. marketingu w dziale Online Marketingu home.pl

Kiedy: środa, 3.07.2019 godz. 10:00

Zapisz się na darmowy webinar: http://bit.ly/Akademia-homepl_webinar1

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Akademia home.pl - pozycjonowanie strony www.

O Akademii home.pl

Wraz z początkiem wakacji home.pl uruchamia cykl szkoleń online dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem biznesu w sieci – także dla tych, którzy chcą zyskać wiedzę z zakresu codziennego działania online.

Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci. Program przeznaczony jest nie tylko dla stałych Klientów home.pl. Uruchamiamy go dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą w Internecie i pragną  poszerzać swoja wiedzę w tym zakresie. Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie” – mówi Marta Puczyńska, Head Of Web Presence home.pl.

Regularnie (co 2 tygodnie w środy) od lipca do grudnia będziemy prowadzić webinary dotyczący rozmaitej tematyki związanej z działaniami online, poczynając od zastosowania popularnej aplikacji WordPress do tworzenia stron internetowych, przez pozycjonowanie stron, aż do cyberbezpieczeństwa w życiu codziennym i w pracy.

Nasze webinary tworzymy z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.

Zapraszamy!

Wejdź na naszą stronę internetową https://webinary.home.pl i wybierz interesujący Cię webinar.

Podobne artykuły