Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Chcesz wysłać paczkę kurierem? Sprawdź, jak zrobić to profesjonalnie i w dobrej cenie

Chcesz wysłać paczkę kurierem? Sprawdź, jak zrobić to profesjonalnie i w dobrej cenie

Serwis clickpaczka.pl to nowa na rynku usługa umożliwiająca profesjonalne wysłanie przesyłek już za 14,90 pln brutto. Nieważne, czy chcesz wysłać jedną paczkę jako osoba prywatna, czy nadajesz ich kilkadziesiąt dziennie jako firma. Czy myślisz o kopercie, czy o palecie, clickpaczka.pl gwarantuje indywidualne podejście i najlepszą cenę.

Clickpaczka.pl współpracuje z trzema firmami kurierskimi: UPS, DHL oraz K-EX. Dzięki temu, otrzymujesz nie tylko informację o cenie, ale także ogląd rynku oraz dowolność wyboru. Znając warunki nadania przesyłki możesz zdecydować, z usług której firmy chcesz skorzystać.

Nie mniej ważną cechą serwisu jest przejrzystość – tak reguł usługi, jak i samego interfejsu zamawiania. Przykładowo, nie trzeba nigdzie dzwonić, ani analizować skomplikowanych, kaskadowych tabel z wycenami – zmory klientów firm kurierskich – aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować wysyłka. Wszystko załatwisz za pośrednictwem prostego kalkulatora umieszczonego na głównej stronie – clickpaczka.pl. W oznaczonych polach automatu należy wpisać przybliżone wymiary paczki oraz jej orientacyjną wagę, aby otrzymać dokładnie wyliczoną cenę usługi. Znów, nie jest to rozbicie na opłatę paliwową, drogową i inne. Korzystając z serwisu clickpaczka.pl otrzymujesz konkretną, zrozumiałą i ostateczną kwotę.

Wybór serwisu clickpaczka.pl to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu. Kalkulator wyliczający cenę usługi pokazuje bowiem stawki wszystkich trzech firm kurierskich jednocześnie. Nie ma więc potrzeby wielokrotnego wpisywania tych samych danych.

Poznając już cenę przesyłki znajdujemy się już w połowie drogi do jej realizacji. Pozostaje jeszcze tylko zarejestrować się w serwisie. clickpaczka.pl nie wymaga jednak podawania – już na wstępie – pakietu szczegółowych danych. Wystarczy nasz adres e-mail. To wszystko. Chwilę później, w swojej skrzynce znajdziesz link aktywujący konto w serwisie.

clickpaczka-pl

Po szybkim dopełnieniu formalności czas na ostatni krok – opłacenie usługi. Bez najmniejszego problemu można to zrobić korzystając z wygody bankowości internetowej. Prosty przelew online załatwi sprawę. Można też „doładować” konto większą kwotą „na zaś”, aby w przyszłości jeszcze bardziej skrócić czas potrzebny do zamówienia kuriera. Serwis umożliwia też proste zarządzanie fakturami oraz pobraniami.

Przygotowanie niezbędnych dokumentów przewozowych bierze na siebie wybrana firma kurierska, wystarczy je wydrukować. Potem pozostaje nam już tylko poczekanie aż, w określonym przez nas przedziale czasowym, po paczki (lub jedną) przyjedzie zamówiony kurier. To koniec całego procesu. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, na każdym etapie, aż do momentu doręczenia, zarówno odbiorca jak i nadawca przesyłki mogą podglądać jej status na stronie wybranego kuriera, po wpisaniu numeru przesyłki.

Bez umów i ukrytych kosztów. Bez konieczności noszenia paczek na pocztę i „odstawania swego” w ogonku. Dzięki serwisowi clickpaczka.pl, kilkoma kliknięciami – zamówisz kuriera, zapłacisz i nadasz przesyłkę. Bez zbędnych formalności i jakiegokolwiek wysiłku.

[button color=”green” size=”normal” width=”normal” url=”https://clickpaczka.pl” target=”none” text=”Przejdź na stronę serwisu”]

W przygotowaniu jest także usługa przesyłki międzynarodowej, dzięki której adresat na terenie Europy otrzyma paczkę już nawet w 24 godziny.