Domeny

Konkurs na najciekawszą stronę w domenie .eu

W konkursie mogą wziąć udział osoby prywatne jak i firmy. Wystarczy posiadać stronę internetową z adresem .eu. Właściciel każdej z pięciu zwycięskich witryn otrzyma w nagrodę pakiet medialny na promocję online o wartości 5 tysięcy euro.

Jak wziąć udział w konkursie? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wybrać jedną z pięciu kategorii:

  • The LEADERS (firma z więcej niż 10 pracownikami)
  • The RISING STARS (Start-up/firma od 1 do 10 pracowników)
  • The LAURELS (Edukacja/Instytucja/projekt paneuropejski w realizacji)
  • The HOUSE of .eu (Wiadomości/Media/Rozrywka/Blog – firmowy albo prywatny)
  • The BETTER WORLD (Środowisko/zielone projekty)

Każda ze stron będzie oceniana według kryteriów zawartych w regulaminie. 1 października 2014 na stronie EURid zostana opublikowane adresy trzech witryn, które otrzymały najwięcej głosów. Łącznie komisja wybierze pięciu laureatów. Lista wszystkich zwycięzców zostanie ujawniona podczas uroczystego rozdania nagród w Brukseli.

Stronę do konkursu może zgłaszać osoba pełnoletnia, która jest rezydentem Liechtensteinu, Islandii, Norwegii bądź któregoś z krajów Uni Europejskiej. Osoba taka może zgłosić do konkursu dowolną stronę z rozszerzeniem .eu. Nagroda, pakiet medialny powinien być przeznaczony na promocję online witryny. Pakiet zostanie stworzony i zatwierdzony przez pracowników EURidu.

Konkurs trwa do 5 września.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm