Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

home.pl liderem rynku domen .eu w Polsce

home.pl liderem rynku domen .eu w Polsce

Miło nam poinformować, że kolejny raz znaleźliśmy się w czołówce światowych rejestratorów domeny .eu. Każdy kolejny ranking przygotowany przez Eurid to coraz wyższa pozycja home.pl. Jako jedyna firma z Polski znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce tego prestiżowego rankingu.

Ranking największych rejestratorów europejskich jest opracowywany przez EURid, organizację non profit powołaną przez Komisję Europejską jako oficjalnego operatora domen .eu. Taki adres strony mogą rejestrować tylko mieszkańcy Unii Europejskiej oraz Islandii, Liechtensteinu i Norwegii.  Osoby z innych państw mogą jedynie zakupić domeny narodowe wybranego państwa np. .es czy .ro.

eurid styczeń 2014

Skąd wynika chęć rejestrowania domen .eu w Polsce?

Końcówki te wykorzystywane są szczególnie do celów biznesowych. Wielu rodzimych przedsiębiorców rozwija swoją działalność na europejskich rynkach. Domena .eu to uniwersalny adres. Jeśli rozszerzysz biznes na kolejne państwa –  nadal będzie optymalny. Zapłacisz za jedną domenę, którą możesz wykorzystać w różnych krajach.

Jak wykorzystać domeny .eu poza biznesem?

  • blog podróżniczy
  • szkoła języków obcych
  • organizacje non profit
  • serwisy informacyjne

Nie masz jeszcze domeny .eu? Rejestrując ją w home.pl zyskasz w zestawie: bezpłatną skrzynką pocztową o pojemności 1GB oraz wsparcie w Internecie o wartości 1000 zł!

Sprawdź nasze aktualne promocje domenowe