MENU

4 komentarze Inne

Porządek w fakturach dzięki księgowości online

faktury2

Jak pokazać klientom, że prowadzi się nowoczesną firmę, której można zaufać? Wielu przedsiębiorców korzysta z zaawansowanego technologicznie sprzętu. To wpływa na pozytywny odbiór. Jednak dla kierownictwa i pracowników najważniejsze jest prowadzone są działania wewnętrzne. To pozwala na efektywne zarządzanie. Program do fakturowania online potrafi usprawnić pracę wielu osób.

Dlaczego opłaca się wystawiać faktury elektronicznie? Oszczędzamy pieniądze na drukowaniu wielu dokumentów. Regularność rozliczeń sprzyja dbaniu o środowisko. Można to łatwo sprawdzić. Jedno drzewo można przeznaczyć na około 60 kg papieru. Rezygnując z wydruków i pisania blankietów pokazuje, że stoi po stronie ekologii. Oszczędzamy także coś czego zawsze nam brakuje – czas. Wyszukiwanie faktur w segregatorach zajmujących całą wolną przestrzeń działa bardzo zniechęcająco. Gdy dokument zostanie odnaleziony pojawia się kolejne utrudnienie. Czas poświęcony na comiesięczne dostarczanie faktur do księgowych i stanie przy pocztowym okienku. Podczas tego oczekiwania, niejednej osobie przebiegła myśl: A gdyby możliwe było rozliczanie w chmurze? Teraz jest to osiągalne, dzięki usłudze homebiuro.

Ta praktyczna usługa przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorców niezależnie od wielkości ich firmy. Kontrola dokumentów w chmurze, szybkie rozliczenia bez pomocy księgowej, bez biura i bez wychodzenia z domu.

homebiuro 1

Pobieranie danych z GUS i aktualizacje prawne

Zawsze dostęp do najnowszych danych i przepisów prawnych – docenią to szczególnie ci, którzy żyją w pośpiechu i mają dużo obowiązków. Jeśli należysz do tej grupy, z fakturowaniem online łatwiej zapanujesz nad terminami i wysyłką każdego dokumentu.

Jakie operacje  na dokumentach można wykonać w panelu homebiuro? Możesz wystawiać faktury: VAT, Pro Forma, marżę, zaliczkową i korygującą.

Ręczne wystawianie blankietu lub dokumentu zajmuje trochę czasu, łatwo o nieczytelność czy pomyłkę. Usługa homebiuro to wystawianie nieograniczonej ilości faktur i dokumentów. Klienci mogą także dodawać nieograniczoną liczbę kontrahentów, produktów oraz dodawać wszystkich potrzebnych użytkowników do panelu. W przypadku pomyłki – w odróżnieniu o tradycyjnej faktury – masz prawo do wykonania tylu poprawek, ile chcesz. Dodatkowo dla homebiura uruchomiliśmy zabezpieczenie przed błędami. Sprawnie wypełnisz wszystkie niezbędne formalności.

Dzięki homebiuro możesz także zintegrować panel ze swoim sklepem na platformie Click Shop. W szybki sposób dodasz usługi i produkty w panelu, które następnie możesz umieścić na wybranych fakturach. Klienci zalegają z płatnościami? Od tej pory możesz sprawdzić na bieżąco zależności w panelu.

Screen Shot 2015-01-16 at 10.53.56

Fakturowanie online to automatyczne aktualizacje, zgodność z prawem, kontrola nad dokumentami w chmurze. Dla usługi homebiuro Premium zapewniamy także pełne zarządzanie magazynem z poziomu przejrzystego panelu. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego i poznaj, jak prosto prowadzić księgowość online.

FireShot Screen Capture #676 - 'home_pl _ homebiuro - Fakturowanie i zarządzanie magazynem' - home_pl_fakturowanie-online

 

 • Witam,

  Czy (a jeżeli tak to w jaki sposób) jest możliwość zintegrowania tego programu z biurem rachunkowym „stacjonarnym” ? Szukam od dłuższego czasu rozwiązania gdzie ja jako przedsiębiorca mogę online wystawiać dokumenty a moja księgowa ma wgląd w dokumenty i jest w stanie je zaimportować na swój dysk jednym kliknięciem :)

  Pozdrawiam
  Mateusz Dela

 • Andreas Papandreu

  Tak na marginesie wszyscy posługują się potocznie terminem e-faktur a nie zdają sobie sprawy że praktycznie przesyłanie faktur elektronicznych w Polsce legalnie jest niemożliwe. To za sprawą przepisów ustawy o ochronie danych osobowych która nakazuje szyfrować przesyłki elektroniczne które zawierają dane osobowe. Faktura jak najbardziej takie dane zawiera. Wyobraźcie sobie przesyłanie e-faktur zaszyfrowanych pojedynczym nabywcom – w jaki sposób mają je odszyfrować u siebie? Jak macie im dostarczyć klucz do danej faktury w sposób bezpieczny? Oczywiście jest szereg rozwiązań, chociażby platformy EDI lub sposób jaki przyjęła https://wfirma.pl/ czyli wysyłanie linków za pomocą których kontrahent może pobrać samodzielnie fakturę z konta sprzedawcy.

 • robert77

  też byłem co do takiego rozwiązania sceptyczny, ale odkąd sam musiałem na takich programach działać, to po czasie zacząłem być za. Fajny jest program do fakturowania online Można na nim sporo rzeczy łatwiej zrobić.