Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Porządek w fakturach dzięki księgowości online

Porządek w fakturach dzięki księgowości online

Jak pokazać klientom, że prowadzi się nowoczesną firmę, której można zaufać? Wielu przedsiębiorców korzysta z zaawansowanego technologicznie sprzętu. To wpływa na pozytywny odbiór. Jednak dla kierownictwa i pracowników najważniejsze jest prowadzone są działania wewnętrzne. To pozwala na efektywne zarządzanie. Program do fakturowania online potrafi usprawnić pracę wielu osób.

Dlaczego opłaca się wystawiać faktury elektronicznie? Oszczędzamy pieniądze na drukowaniu wielu dokumentów. Regularność rozliczeń sprzyja dbaniu o środowisko. Można to łatwo sprawdzić. Jedno drzewo można przeznaczyć na około 60 kg papieru. Rezygnując z wydruków i pisania blankietów pokazuje, że stoi po stronie ekologii. Oszczędzamy także coś czego zawsze nam brakuje – czas. Wyszukiwanie faktur w segregatorach zajmujących całą wolną przestrzeń działa bardzo zniechęcająco. Gdy dokument zostanie odnaleziony pojawia się kolejne utrudnienie. Czas poświęcony na comiesięczne dostarczanie faktur do księgowych i stanie przy pocztowym okienku. Podczas tego oczekiwania, niejednej osobie przebiegła myśl: A gdyby możliwe było rozliczanie w chmurze? Teraz jest to osiągalne, dzięki usłudze eKsięgowość.

Ta praktyczna usługa przeznaczona jest dla wszystkich przedsiębiorców niezależnie od wielkości ich firmy. Kontrola dokumentów w chmurze, szybkie rozliczenia bez pomocy księgowej, bez biura i bez wychodzenia z domu.

homebiuro 1

Pobieranie danych z GUS i aktualizacje prawne

Zawsze dostęp do najnowszych danych i przepisów prawnych – docenią to szczególnie ci, którzy żyją w pośpiechu i mają dużo obowiązków. Jeśli należysz do tej grupy, z fakturowaniem online łatwiej zapanujesz nad terminami i wysyłką każdego dokumentu.

Jakie operacje  na dokumentach można wykonać w panelu homebiuro? Możesz wystawiać faktury: VAT, Pro Forma, marżę, zaliczkową i korygującą.

Ręczne wystawianie blankietu lub dokumentu zajmuje trochę czasu, łatwo o nieczytelność czy pomyłkę. Usługa homebiuro to wystawianie nieograniczonej ilości faktur i dokumentów. Klienci mogą także dodawać nieograniczoną liczbę kontrahentów, produktów oraz dodawać wszystkich potrzebnych użytkowników do panelu. W przypadku pomyłki – w odróżnieniu o tradycyjnej faktury – masz prawo do wykonania tylu poprawek, ile chcesz. Dodatkowo dla homebiura uruchomiliśmy zabezpieczenie przed błędami. Sprawnie wypełnisz wszystkie niezbędne formalności.

Dzięki eKsięgowość możesz także zintegrować panel ze swoim sklepem na platformie sklep Shoper w home.pl. W szybki sposób dodasz usługi i produkty w panelu, które następnie możesz umieścić na wybranych fakturach. Klienci zalegają z płatnościami? Od tej pory możesz sprawdzić na bieżąco zależności w panelu.

Screen Shot 2015-01-16 at 10.53.56

Fakturowanie online to automatyczne aktualizacje, zgodność z prawem, kontrola nad dokumentami w chmurze. Dla usługi eKsięgowość zapewniamy także pełne zarządzanie magazynem z poziomu przejrzystego panelu. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego i poznaj, jak prosto prowadzić księgowość online.

FireShot Screen Capture #676 - 'home_pl _ homebiuro - Fakturowanie i zarządzanie magazynem' - home_pl_fakturowanie-online