Dla firm

Kulisy pracy w home.pl i staże dla studentów

Staż, podczas którego bierzesz udział w wymagających projektach, a także pracujesz wspólnie z innymi stażystami i dowiadujesz się więcej, o tym, co lubisz – czyli o Internecie. Tak jest w home.pl. Wybierasz to, co Cię interesuje: rozwój aplikacji, human resources, marketing, sprzedaż lub obsługę klienta i…działasz razem z nami!

Szukamy studentów i studentek na okres wakacyjny (lipiec, sierpień). Miejscem odbywania stażu jest nasza siedziba w Lastadii przy ul. Zbożowej 4 w Szczecinie.

Jak wziąć udział? Najpierw wybierasz dział, który Cię najbardziej interesuje:

  • Rozwoju Aplikacji,
  • Obsługi Klienta,
  • HR,
  • Sprzedaży i Marketingu.

Następnie rozwiązujesz jedno z zadań (możesz je znaleźć tutaj) i przesyłasz je wraz ze swoim CV na welcome.home.pl. W każdym dziale masz 3 zadania do wyboru, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli rozwiążesz zadanie konkursowe, zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze. Co oferujemy? Szkolenia dopasowane do tematyki, jaką będziesz się zajmować oraz kilka bardziej ogólnych np. z kompetencji miękkich czy social media. Będziesz mieć opiekuna, który oprowadzi Cię po firmie, podzieli się wiedzą i przygotuje ciekawe zadania dla Ciebie.

Integracja z pozostałymi stażystami

Raz w tygodniu, będziesz pracować nad twórczym projektem z pozostałymi stażystami. Każdy z Was będzie przynależeć do innego działu, więc będzie mogli podzielić się zebranym doświadczeniem. Pod koniec stażu wspólnie wykonane zadanie zostanie przedstawione zarządowi spółki home.pl, a jesienią zostanie wdrożone.

Jeśli zostaniesz naszym stażystą, oprócz codziennych zadań czekają na Ciebie także:

Codzienna dawka nowych technologii
Nowe technologie
lobby_5894
Strefy relaksu z najładniejszym widokiem w Szczecinie
Pokoje pracy cichej. Tutaj będziesz mógł pracować na projektem wraz z innymi stażystami
Pokoje pracy cichej. Tutaj będziesz mógł pracować na projektem wraz z innymi stażystami
IMG_7797
Dostawa świeżych owoców dla wszystkich

 

Tradycyjne gry, gdy chcemy odetchnąć na chwilkę od pędzącego świata IT
Tradycyjne gry, gdy chcemy odetchnąć na chwilkę od pędzącego świata IT

 

Na Twoje zgłoszenie CV+zadanie konkursowe czekamy do 31 maja 2015.  aplikuj na staż

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm