Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Microsoft ogłasza konkurs dla mikro i małych polskich firm

Microsoft ogłasza konkurs dla mikro i małych polskich firm

Właściciele niedużych przedsiębiorstw często korzystają tylko z komputerów stacjonarnych. Boją się nowych technologii lub nie wiedzą od czego zacząć, aby zmienić sposób zarządzania firmą na bardziej wydajny. Nagrody, które można wygrać w tym konkursie pozwolą firmą przejść prawdziwą rewolucję.

Konkurs Microsoft – zasady

Konkurs Microsoft jest organizowany przy współpracy z home.pl i Konfederacją Lewiatan.  Przeznaczony jest dla mikro i małych firm, które chcą zamienić analogowy styl prowadzenia biznesu na bardziej mobilny i elastyczny, aby w efekcie zwiększać swoją konkurencyjność. Firma zgłaszająca się musi zatrudniać maksymalnie 25 pracowników, w tym przynajmniej 1 osobę na umowę o pracę.

Przebieg konkursu: Jeśli chcesz, żeby Twoja firma wzięła udział w konkursie, do 17 lipca 2015 r. zgłoś się TUTAJ i załącz pracę konkursową. W pracy tej musisz zaprezentować wyzwania biznesowe firmy oraz uzasadnić, jak za pomocą technologii mobilnych (nagród w konkursie) usprawnisz swój biznes.

Dokument może być przygotowany w formatach plików: tekstowych (.doc, .docx, .pdf), graficznych (.jpg, .png, .gif), wideo (.mp4, .wmv, .avi) lub jako prezentacja (.ppt, .pptx).

Wyłonionych zostanie 12 firm, które zostaną poddane FIRMOWEJ (R)EWOLUCJI, w ramach której każda firma otrzyma 5 zestawów mobilnych.

nagrody MS home e
Nagrody: pakiet Office 365, tablet Acer Aspire Switch z Windows 8.1, telefon Lumia 640, kreator Click Web, domena .PL i .EU, wsparcie techniczne home.pl.

Wszystkich, którzy chcą rozwinąć swój biznes i zdobyć nowoczesny sprzęt dla swojej firmy zapraszamy na stronę konkursową.

PATRONI MEDIALNI AKCJI:

patroni1431