Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Windows 10, Office 365, loty kosmiczne i dinozaury – zobacz zdjęcia z wyprawy na WPC 2015

Windows 10, Office 365, loty kosmiczne i dinozaury – zobacz zdjęcia z wyprawy na WPC 2015

Dzięki naszej współpracy z Microsoft mieliśmy przyjemność uczestniczyć od 12 do 16 lipca w Worldwide Partner Conference, które w tym roku odbyło się w Orlando na Florydzie. Impreza organizowana przez amerykańską firmę zebrała w jednym miejscu wszystkie podmioty czynnie biorące udział w rozwoju usług IT w sektorze biznesowym. Oprócz omawiania nowych rozwiązań tj. Windows 10 czy Hololens, mogliśmy usłyszeć o przyszłości rynku opartego na technologii cloud, a także o planach rozwoju obecnych narzędzi Microsoftu (Office 365).

Główna atrakcja wydarzenia – sesja Vision Keynote: Our Journey Together – była podsumowaniem ostatniego roku Microsoftu i współpracy z partnerami zagranicznymi. Oprócz liczb opisujących codzienne wykorzystanie usług w chmurze giganta z Redmond (robiących wrażenie!) otrzymaliśmy solidną porcję statystyk związanych z programem Cloud Solution Provider, do którego należy także home.pl.

home.pl jest jedną z pierwszych firm w Europie, które aktywnie działają w ramach programu Cloud Solution Provider. Dzięki temu coraz więcej polskich przedsiębiorstw korzysta z usług firmy Microsoft. Oprócz dostępu do oficjalnej dystrybucji pakietu Office 365 w naszej walucie, firmy mogą liczyć także na wsparcie techniczne w rodzimym języku oraz bezpłatne aktualizacje, które pojawiają się równocześnie ze światową premierą. Polski przedsiębiorca ma dzięki temu dostęp do takiej samej technologii jak przedsiębiorca ze Stanów Zjednoczonych. Microsoft bardzo mocno angażuje się w ten program, widzi w nim kluczowe aspekty dla rozwoju biznesu na wszystkich kontynentach. Będzie to na pewno ważny element strategii na najbliższy rok. – twierdzi Alicja Racka, Menadżer produktu w home.pl.

Po zakończeniu części oficjalnej otrzymaliśmy także zaproszenie do parku rozrywki Universal Studio (nie zabrakło atrakcji dla fanów Spidermana oraz Parku Jurajskiego), a następnie do Kennedy Space Center – centrum lotów kosmicznych NASA na Florydzie. Mamy nadzieję, że dzięki poniższym zdjęciom poczujecie się członkami naszej ekipy, która gościła w tym wydarzeniu 🙂

 

[envira-gallery id=”3863″]