Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Szybkie i bezpieczne płatności online w ofercie home.pl

Szybkie i bezpieczne płatności online w ofercie home.pl

Każdego dnia tysiące firm przenosi się do Internetu – powstają e-sklepy, strony www firm usługowych. Często wyzwaniem dla takich przedsiębiorców okazują się płatności elektroniczne. Na co dzień sami wykonują wiele przelewów, jednak nie wiedzą jak przystosować e-płatności do swojej firmy. Dlatego wraz z PayU uruchomiliśmy  system płatności, dzięki któremu prowadzenie biznesu będzie nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim bezpieczniejsze.

Czym wyróżniają się płatności? Centrum autoryzacyjne PayU spełnia wszelkie wymagania bezpieczeństwa. Ryzyko transakcji ograniczane jest do minimum. PayU od 10 lat obsługuje klientów w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Gdy klienci zobaczą, że Twoja witryna lub platforma sklepowa należy do globalnego systemu płatności budzącego zaufanie – z większą chęcią zdecydują się na zakupy. Potwierdzają to wyniki badań przeprowadzone przez serwis Allegro – decydując się na płatności w PayU można poprawić sprzedaż w sklepie aż o 15%!

Dla większej wygody przygotowaliśmy aż 3 opcje płatności. Dlaczego? Każdy z przedsiębiorców ma określone przyzwyczajenia. Jednak elementem łączącym wszystkie sposoby jest wygoda i przejrzystość panelu. Dzięki temu dokładnie wiesz, na którym etapie jesteś i dzięki temu masz kontrolę nad przeprowadzaniem transakcji (oferta skierowana jest do nowych klientów PayU).

3 sposoby na bezpieczne i wygodne płatności

  • przelew elektroniczny – czyli Pay-by-link. Z danych PayU wynika, że taki rodzaj płatności stanowi 80% transakcji opłacanych online. Tutaj dane do przelewu pobierają się automatycznie. Nie musisz nic wpisywać, wystarczy, że wybierzesz swój bank. Po chwili logujesz się na stronie banku, a następnie potwierdzasz dane. Wybierz tę opcję jeśli prowadzisz e-sklep, docenią to Twoi klienci. Dzięki temu sprawniej dokończą zakupy i jednocześnie ograniczysz efekt „porzuconego koszyka”.

płatności

  • przelew tradycyjnyjeszcze nie dawno, przelew oznaczał dla Ciebie kolejkę w okienku pocztowym i wypełnianie druczków? Nie musisz gruntownie zmieniać swoich przyzwyczajeń – mimo że całość transakcji odbywa się w systemie PayU. Możesz jednak wydrukować formatkę i zapłacić na poczcie czy w banku. Nie ma za to wpisywania danych, zostajesz przeniesiony do systemu PayU i pobierane są dane do przelewu. Unikasz dzięki temu pomyłki, jaka zdarza się często, gdy trzeba samodzielnie wpisać szereg cyfr konta bankowego. Do każdej transakcji przypisany jest unikatowy rachunek bankowy łatwy do zweryfikowania płatności w systemie.

pay2dd3

  • karta płatnicza – skorzystaj z tego rozwiązania, jeśli posiadasz kartę płatniczą Visa, Visa Electron, MasterCard lub Maestro. Dotyczy to zarówno płatności dokonywanych krajowymi jak i zagranicznymi kartami. Większość e-sklepów bazuje już na tym rozwiązaniu. Klienci platform e-commerce cenią wygodę i doświadczenie – PayU miesięcznie przeprowadza milion transakcji kartowych.

Bez tytułu

Szybsze płatności w Click Shop

Masz już e-sklep na naszej platformie Click Shop? Od teraz możesz usprawnić sprzedaż, dzięki ustawieniu płatności z PayU. Prowizja dla Payu od płatności to tylko 1.7% od transakcji (dot. płatności pay-by-link, przelewów tradycyjnych i płatności kartami).  Jeśli prowadzisz działalność usługową inną niż sklep również możesz skorzystać z tego sposobu.

Jak uruchomić płatności w PayU na specjalnych warunkach tylko dla klientów home.pl? Najpierw musisz przejść na stronę https://home.pl/payu, a następnie wybrać przycisk „dołącz do PayU”.  Zostaniesz przekierowany na stronę PayU w celu podpisania umowy. Co ważne, od tej pory otrzymujesz pełne wsparcie od PayU np. w zakresie integracji płatności w swoim sklepie.

WAŻNE – oferta specjalna jest dostępna tylko poprzez stronę https://home.pl/payu – tylko na podstawie rejestracji z tego adresu serwis Payu zaproponuje Ci umowę z prowizją 1,7% oraz bezpłatną aktywacją.

Zobacz sprawny, bezpieczny i łatwy w obsłudze system płatności:

button-oferta