Ultra Innovation coraz bliżej – co już wiemy o naszym hackathonie?

Przygotowania do Ultra Innovation idą pełną parą. Z każdą godziną domykamy tematy organizacyjne i pracujemy nad szczegółami, które ułatwią uczestnikom hackathonu pracę. W poprzednim wpisie (TUTAJ) podaliśmy listę naszych partnerów oraz ogólne założenia akcji. Dzisiaj wiemy już znacznie więcej.

PARTNERZY

Do grona partnerów dołączyła grupa Cyfrowi Wynalazcy – to projekt Netcamp, wspierający rozwój młodych talentów. Otrzymaliśmy również wsparcie od Fundacji Niezależnego Życia Osób Niepełnosprawnych Hussar w Szczecinie oraz Polskiego Związku Niewidomych (okręg zachodniopomorski). Na czas wydarzenia do home.pl “wprowadzi się” również Radio Szczecin.

NAGRODY

Oprócz konsol Xbox One, smartfonów Lumia i zestawów klawiatura + mysz od Microsoftu pojawi się nagroda specjalna od Business Link Szczecin. Wyróżniona drużyna otrzyma miesięczną akcelerację lokalną na rozwój swojego pomysłu. Tym sposobem hackathon może zrodzić prawdziwą rewolucję, która szybko przeniknie do rzeczywistości.

WYPOSAŻENIE I CATERING

Na stołach pojawi się pełnowartościowe jedzenie dla mięsożerców i entuzjastów wege oraz pokaźne zapasy kawy i mleka dla zaspokojenia potrzeb okołokofeinowych. Do tego przygotujemy zestawy energetyczne (czekoladki, woda) na “czarną godzinę” oraz gotowy prysznic dla zachowania higieny – zadbamy o waszą rześkość i odpowiedni poziom koncentracji.

Dla technologicznych geeków mamy same dobre wiadomości – stanowiska do pracy zostaną wyposażone w 2 sieci Wi-Fi, co zapewni dostęp do internetu przez całą dobę. Każda z drużyn otrzyma również 8 wejść zasilających, co umożliwi przetestowanie swoich rozwiązań na różnych urządzeniach, nie wspominając o większej wydajności pracy!

MENTORZY

Uczestnicy nie zostaną ze swoim pomysłem sami. Przez 24 godziny czuwać nad nimi będą mentorzy, którzy w razie potrzeby udzielą porad. Poznajcie Grześka (dyrektora IT home.pl), Przemka (specjalistę od domen z BOK), Łukasza (Scrum Master home.pl), Krzyśka (trenera home.pl) oraz Maćka (managera Business Link Szczecin).

ui2015-blog
Mentorzy Ultra Innovation

Start Ultra Innovation zaplanowano na 20 listopada o godzinie 18:00! Obserwujcie nas pod hashtagiem #UI2015:

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm