Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Wdrożenie i wsparcie techniczne Office 365 dla Twojej firmy

Wdrożenie i wsparcie techniczne Office 365 dla Twojej firmy

Office 365 jest narzędziem, które poprawia jakość pracy na wielu płaszczyznach i ułatwia prowadzenie firmy. Do kwestii udostępniania zestawu aplikacji biurowych podchodzimy z taką samą starannością, jak w przypadku innych naszych usług – chcemy, aby docelowy klient od razu czerpał korzyści wynikające ze współpracy z home.pl. Dlatego też słuchamy jego sugestii. W przypadku Office 365 nasi specjaliści służą swoją wiedzą techniczną w zakresie użytkowania, aczkolwiek wielokrotnie w trakcie rozmów pojawiało się pytanie – jak szybko i sprawnie przenieść swoją pocztę do chmury Microsoftu?

Wspomniane pytanie jest celne, bo wiąże się z zachowaniem kontynuacji działania firmy. Dlatego wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom klientów i uruchomiliśmy nowe usługi – Wdrożenia i Wsparcie Techniczne Office 365, które skracają czas i usprawniają proces przenoszenia danych na Office 365.

Czym jest Wdrożenie i na jakiej zasadzie to działa?

Bez względu na skalę operacji, każde środowisko informatyczne wymaga uprzedniej analizy przenoszonych danych. Dzięki naszym specjalistom, określone zostaną 3 fundamenty przejścia na Office 365 – ilość danych (np. kont email), czas wymagany na ich przeniesienie oraz harmonogram prac, który nie zaburzy pracy biurowej na obecnej platformie. Jest to niezmiernie ważne – firma pozbawiona dostępu do poczty email przez kilka dni staje się mało wiarygodna. Proces wdrożenia pozwoli uniknąć takiej sytuacji, dzięki czemu przejście na Office 365 jest szybkie, a kontakt z Twoimi klientami zostanie zachowany.

Oczywiście to tylko jedna z zalet nowej technologii w firmie. Wszystkie funkcjonalności Office 365 będą dla Twojej firmy dostępne natychmiast po zakończeniu wszystkich prac, zgodnie z harmonogramem. O każdej operacji będziesz informowany na bieżąco.

Chciałbyś sprawdzić, ile zajmie wdrożenie Office 365? KLIKNIJ TUTAJ

Wsparcie techniczne Office 365 – dbaj o firmę, a my zajmiemy się resztą

Konfiguracja usługi Office 365 wymaga poświęcenia czasu na założenie kont użytkowników lub przypisanie licencji. Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie, tak abyś mógł się skupić na najważniejszych obowiązkach. Posiadasz serwer wirtualny w home.pl? Na czas przenoszenia danych skonfigurujemy dla Ciebie tzw. Hybrydę, czyli środowisko, w którym jednocześnie możesz korzystać z usługi Microsoftu oraz poczty na home.pl.

Zobacz, jak pomagamy w konfiguracji Office 365 – KLIKNIJ TUTAJ

Chciałbyś zobaczyć Office 365 w swojej firmie?

button-office