Dla firm

Nowa jakość obsługi klienta już od 14 stycznia

Od 2000 roku rozwiązaliśmy więcej niż milion zgłoszeń klientów – przez telefon, maila lub chat. To dobry moment, aby wreszcie ujawnić pierwsze plany dotyczące zmian w zakresie pracy call center oraz pomocy technicznej. Chcemy, aby Wasz biznes wszedł na jeszcze wyższy poziom, dlatego już 14 stycznia uruchomimy odświeżoną ofertę pomocy home.pl. Zapoznajcie się z najważniejszymi zmianami.

Nowy numer infolinii

Obowiązujące do tej pory 3 numery telefonu (dla telefonów komórkowych, stacjonarnych i połączeń zagranicznych) zostaną zastąpione jednym, uniwersalnym dla wszystkich klientów – 504 502 500. Nieważne skąd dzwonisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Rozszerzona pomoc Premium

Priorytetowe rozwiązanie zgłoszeń technicznych? Zamawiane rozmów o preferowanej porze? Chat techniczny? To nie koniec naszych pomysłów na wsparcie. Chcemy być jeszcze lepsi, wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie to klucz do sukcesu. Przez ostatnie lata dokładnie słuchaliśmy potrzeb klientów. Dlatego już teraz planujemy rozszerzyć usługę Pomocy Premium m.in. o:

  • wprowadzenie pomocy dedykowanego konsultanta,
  • pomocy na odległość (przez zdalny pulpit),
  • wykorzystanie platformy forum.home.pl – każdy klient z usługą Pomocy Premium uzyska odznakę VIP, która gwarantuje dostęp do przedpremierowych testów usług home.pl i konkursów.

Warto wspomnieć, że forum.home.pl to kanał komunikacji, na którym obecni są także nasi specjaliści, a także ponad 600 użytkowników, którzy codziennie wymieniają się doświadczeniami z branży IT.

Status użytkownika Pomocy Premium

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi zdecydowaliśmy się na zmianę statusu użytkownika Pomocy Premium. Od 14 stycznia rozszerzona pomoc techniczna pojawi się wyłącznie jako odrębna usługa, dostępna dla wszystkich klientów home.pl bez względu liczbę i typ posiadanych w home.pl usług. Dla obecnych klientów z usługą Premium przygotowaliśmy również atrakcyjne rozwiązanie, dzięki któremu zyskają oni dodatkowe korzyści od razu po wejściu zmiany w życie. Na ich kontach włączona zostanie Pomoc Premium o ważności równej ważności najdłuższej usługi z Linii Profesjonalnej w home.pl (nie krócej jednak niż 40 dni).

 

button-oferta

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm