KONKURS! Wygraj voucher o wartości 500 zł i zwiększ wiarygodność Twojej strony!

Branża e-commerce co roku zmaga się z nowymi uregulowaniami prawnymi, które wymagają od administratorów sklepów oraz stron firmowych naniesienia zmian do wszystkich umów oraz regulaminów sprzedaży. Razem z Rzetelna Grupa Sp. z o.o. – liderem usług doradczych w zakresie prawa gospodarczego – zapraszamy Was do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania są 3 vouchery o wartości 500 zł (każdy) na usługi oferowane przez Rzetelna Grupa Sp. z o.o. Dzięki takiemu voucherowi możecie uzyskać np. dedykowany regulamin usług wraz z gwarancją, certyfikat potwierdzający zgodność prawną regulaminu sklepu, a także materiały szkoleniowe na temat e-commerce.

 

RG_poziom-06

homepl-logo-biale-tlo_small

Zasady

Konkurs składa się z 3 etapów, każdy z nich trwa 7 dni. Od 7 marca, na początku każdego tygodnia na tej stronie pojawią się 2 pytania konkursowe oraz 1 zadanie kreatywne. Wyłonienie zwycięzcy danego etapu nastąpi w każdą środę, po tygodniu konkursowym. Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie wytypowane przez jury, złożone z członków organizatora (Rzetelna Grupa Sp. z o.o.) oraz partnera konkursu (home.pl).

Warunkiem zakwalifikowania się do puli uczestników danego etapu jest:

  • poprawne wypełnienie formularza pod kątem danych tj. podanie imienia i nazwiska, nazwy firmy oraz adresu email
  • wysłanie poprawnych odpowiedzi na pytania 1 i 2, a także wysłanie propozycji rozwiązania na zadanie kreatywne
  • wszystkie odpowiedzi powinny być wysłane do godziny 23:59 w niedzielę, która kończy każdy etap konkursowy

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Przebieg konkursu

Start I etapu – 7 marca

Start II etapu – 14 marca

Start III etapu – 21 marca

Ogłoszenie zwycięzców:

16 marca – zwycięzca: Michał Bartoszek

23 marca – zwycięzca: Karina Grabiańska

30 marca – Michał Sowa

PYTANIA KONKURSOWE

Nie jesteś pewien/pewna, czy znasz się dobrze na kwestiach prawnych w e-commerce? Masz pod ręką kompendium wiedzy w postaci naszego bloga https://blog.home.pl 😉 Poszukaj podpowiedzi np. TUTAJ, zyskaj za darmo wiedzę i szansę na wygranie vouchera o wartości 500 zł na usługi Rzetelna Grupa sp. z o.o.

ETAP 1

Pytanie 1 – Na stronie internetowej sklepu znajduje się formularz, w którym wymagane jest podanie wyłącznie adresu email do kontaktu. Czy w tej sytuacji administrator sklepu zobowiązany jest do ochrony takich danych?

Pytanie 2 – Czy pracownicy firmy, posiadający dostęp do danych osobowych klientów, powinni posiadać hasła dostępowe złożone z minimum 8 znaków, zawierających wielkie i małe litery, a także cyfry lub znaki specjalne?

Pytanie 3 – Skrót ADO oznacza Administratora Danych Osobowych. Jak inaczej rozwiniesz skrót ADO? Czekamy na najbardziej kreatywne i abstrakcyjne pomysły.

ETAP 2

Pytanie 1 – Czy ustawa o prawach konsumenta przewiduje przypadki, w których konsument może zwrócić towar do 12 miesięcy?

Pytanie 2 – Czy sklep internetowy może stosować klauzule, które stawiają konsumenta w gorszej pozycji przy ewentualnej reklamacji?

Pytanie 3 – Ustawa o prawach konsumenta nakłada na e-przedsiębiorcę 21 obowiązków informacyjnych. Wymyśl 22 obowiązek jaki miałby spełniać e-przedsiębiorca. Czekamy na najbardziej kreatywne i abstrakcyjne pomysły.

ETAP 3

Pytanie 1 – Czy materiały graficzne wykupione z banku zdjęć mogą być wykorzystywane do budowania treści marketingowych na stronie internetowej?

Pytanie 2 – Czy ochrona znaku towarowego może być nieograniczona w czasie?

Pytanie 3 – Wybierz z poniższego zdjęcia jeden produkt i stwórz do niego unikatowy, zabawny opis, który przekonałby Cię do zakupu. Czekamy na najbardziej kreatywne i zabawne pomysły.

Zdjęcie konkursowe
Zdjęcie konkursowe

 

[sform]1[/sform]

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, w tym zgody na publikację na stronach internetowych o których mowa w § 2 ust. 4-6.

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm