Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Rejestrując domenę, zyskujesz coś więcej niż adres…

Rejestrując domenę, zyskujesz coś więcej niż adres…

Własny adres internetowy to niezbędny element do prowadzenia e-biznesu. Komunikujemy się nim nie tylko dzięki stronie www, ale również za pośrednictwem materiałów reklamowych np. banerów, ulotek, wizytówek, nie wspominając już o szeroko dostępnych opcjach promocji w sieci np. w ramach reklamy internetowej. Wśród przedsiębiorców panuje przekonanie, że pierwsza domena musi „przeczekać” na przygotowanie jakiejkolwiek strategii i strony z ofertą. W przypadku adresu zarejestrowanego w home.pl rozpoczniesz działalność szybciej niż myślisz.

Masz mnóstwo pomysłów na swoją firmę, lubisz kontaktować się z klientami i nie chcesz marnować czasu? To dobry znak, bo działasz dynamicznie i chcesz realizować swoje marzenie. Biznes w sieci zaczyna się od rejestracji domeny. To kwestia kilku minut, możesz ją zdobyć nawet za pomocą smartfona wchodząc na stronę https://home.pl . Pamiętaj, że jako firma możesz zarejestrować nawet 5 domen .pl za darmo – dzięki temu będziesz w stanie lepiej ocenić, która domena jest dla Ciebie najlepsza. Co teraz? Pora na pierwsze działanie, dzięki czemu Twoja firma pojawi się w Internecie.

1. Aktywacja bezpłatnej wizytówki

Tworzenie strony może być czasochłonne, ale nie wolno z niej rezygnować. Dzięki niej szybciej nawiążesz kontakt z klientami, a oni sami szybciej znajdą Twoją ofertę. Bezpłatna wizytówka home.pl zastąpi tymczasowo Twój główny serwis i wyświetli podstawowe informacje na temat Twojej firmy. Po zalogowaniu się do panelu wybierz odpowiedni przycisk i skonfiguruj dane do kontaktu. Pamiętaj – wizytówka działa tylko wtedy, gdy domena jest opłacona (lub aktywowana) i nie kieruje na zewnętrzny serwer. Więcej o darmowej wizytówce napisaliśmy w dokumentacji pod adresem https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/czym-jest-wizytowka-dla-domeny/ .

screenshot-panel home pl 2016-03-14 12-40-00

2. Aktywacja skrzynki email w domenie

Techniczna specyfikacja domeny nie przewiduje na niej możliwości przechowywania danych. W home.pl to jednak coś więcej niż adres w sieci. Dzięki opcji bezpłatnej skrzynki email założysz swój firmowy adres email za pomocą kilku kliknięć myszką! Tak utworzona skrzynka posiada 1 GB przestrzeni, kalendarz oraz funkcję zadań. W ten sposób rozpoczniesz komunikację z klientami za pośrednictwem profesjonalnego, łatwego do zapamiętania adresu email.

 

screenshot-panel home pl 2016-03-14 12-39-46

 

Dynamiczny, nowoczesny przedsiębiorca poszukuje rozwiązań, które umożliwiają szybkie i skuteczne umieszczenie informacji o firmie w sieci. Dzięki unikalnej technologii abonent nawet pojedynczej domeny w home.pl uruchomi podstawowe narzędzia do komunikacji z klientami – wizytówkę i skrzynkę email. Domena staje się nieodłącznym elementem każdego e-biznesu, dlatego im szybciej zaczniemy korzystać z profesjonalnego adresu poczty, tym lepiej. – Marta Goc, kierownik produktu domeny home.pl

 

Podobne artykuły