Marketing

Wygraj staż w home.pl – uruchamiamy nowy program dla młodych talentów!

Zeszłoroczne, pierwsze staże w home.pl okazały się dużym sukcesem. Postanowiliśmy przekuć ten projekt w tradycję i kilka dni temu uruchomiliśmy nową rekrutację na 8 stanowisk. Najlepsi kandydaci zostaną wyłonieni w trochę inny sposób niż wcześniej – czeka ich specjalne zadanie konkursowe, które wymagać będzie kreatywnego podejścia. Staże rozpoczną się w okresie letnim, tak aby studenci mogli w spokoju nabrać odpowiednie doświadczenie i umiejętności w pracy z mentorami.

W jaki sposób zgłosić swoją kandydaturę? Wystarczy przejść na stronę http://welcome.home.pl i z listy ofert wybrać preferowane stanowisko z dopiskiem STAŻ.

Stażyści z 2015 roku razem z zarządem home.pl
Stażyści z 2015 roku razem z zarządem home.pl

Dlaczego staż w home.pl różni się od innych, podobnych programów dla studentów?

Wierzymy, że w młodych ludziach tkwi bardzo duży potencjał. To oni wyznaczają bieżące trendy w świecie IT. Chcemy z Wami pracować i wymienić doświadczeniem. Staż kojarzy się zazwyczaj z nauką parzenia herbaty lub kawy, a także obsługą niszczarki i segregacją dokumentów. My na ten projekt patrzymy zupełnie inaczej – u nas każdy kawę robi samodzielnie, niszczarki są całe 2 na 260 osób (korzystamy z elektronicznych dokumentów!), a segregację zostawiamy nowoczesnym narzędziom 🙂 W trakcie stażów chcemy przekazać Wam to, co najważniejsze – informacje o świecie IT oraz umiejętności praktyczne, które ułatwią Wam pracę w przyszłości.

A tak wyglądały staże w 2015 roku :

 

I pamiętaj – u nas wszyscy zwracają się do siebie po imieniu 🙂 Nie ma Pań i Panów. Wiek nie ma znaczenia. Co jeszcze warto dodać? No tak, staż będzie płatny 🙂

Jako firma, która jest liderem w branży IT, wiemy, że aby osiągnąć sukces należy włożyć sporo pracy i wysiłku. Rozumiemy, że młode osoby, które studiują potrzebują każdej możliwej okazji, która przyniesie im wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Właśnie dlatego w zeszłym roku, jak i w tym uruchomiliśmy program staży, dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniem, aby ułatwić młodym osobom wejście na rynek pracy. W tym roku skala przedsięwzięcia jest jednak większa. Przyjmiemy 10 osób, na 8 stanowisk, do 4 działów. Program jest przeznaczony dla studentów z aktualnym statusem studenta. Dodatkowo, aby przejść do drugiego etapu kandydaci będą musieli rozwiązać zadanie konkursowe. Przy zadaniu najbardziej liczy się pomysłowość, kreatywność i podejście do rozwiązania zadania. – Nina Pankiewicz, specjalista HR w home.pl

 

Korzystasz regularnie z Internetu? Sprawdź, jak to wszystko działa po drugiej stronie!

To Twoja unikalna szansa na zapoznanie się ze specyfiką branży IT oraz systemami informatycznymi, opartymi na coraz popularniejszej “chmurze”. Bez względu na wybrane stanowisko dowiesz się, jak działa nowoczesna firma i lider usług hostingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki stażom nabędziesz podstawową wiedzę dotyczącą m.in. pracy nad projektami, jakości obsługi klienta, czy testów oprogramowania.

Zainteresowani? Kliknijcie na poniższy obrazek, aby zgłosić swoją kandydaturę!

staz145

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm