Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Opłać usługę w home.pl przez Masterpass i odbierz prezent!

Opłać usługę w home.pl przez Masterpass i odbierz prezent!

Komfort i bezpieczeństwo powinny być znakiem szczególnym każdej transakcji płatniczej w Internecie. Dlatego wspólnie z Mastercard uruchomiliśmy dla naszych klientów nową opcję opłacania usług w home.pl. Dzięki Masterpass, użytkownicy korzystający z kart płatniczych Mastercard mogą w łatwy sposób odnowić swoje usługi na kolejny rok i otrzymać prezent.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to nowa metoda płatności stworzona przez Mastercard. To wirtualny portfel powiązany z Twoją kartą płatniczą. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest wygoda użytkowania – do przeprowadzenia transakcji w Internecie nie musisz każdorazowo używać danych karty oraz logować się do kont bankowych i uwierzytelniać przelewów osobnym kodem. Wystarczy na etapie płatności wybrać Masterpass i podać login oraz hasło do konta Masterpass. Wykonasz to na każdym urządzeniu mobilnym, podłączonym do Internetu. Reszta zostanie zrealizowana automatycznie. Aby utworzyć konto Masterpass, przejdź na stronę http://www.masterpass.pl/jak-aktywowac-masterpass/ i wybierz bank, w którym chcesz aktywować wirtualny portfel.

Płacisz przez Masterpass? Odbierz prezent od home.pl

Tylko do końca roku klienci home.pl mogą skorzystać z metody płatności przez Masterpass w panelu administracyjnym i zyskać dodatkowe korzyści. W przypadku płatności do 40 zł użytkownik otrzyma na adres email licencję na program antywirusowy Kaspersky Internet Security na urządzenie mobilne z Androidem. Jeżeli Twoja kwota transakcji przekroczy 40 zł – otrzymasz prezent w postaci oprogramowana Kaspersky Internet Security na 2 urządzenia.

Dowiedź się więcej na temat płatności Masterpass pod adresem https://pomoc.home.pl/tag/masterpass