Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Czym jest Microsoft 365 Business i jak poprawia pracę w firmie?

Czym jest Microsoft 365 Business i jak poprawia pracę w firmie?

Rozwój firmy idzie zawsze w parze z poszukiwaniem narzędzi do optymalnego zarządzania dokumentami, a także organizacji pracy. Im więcej pracowników, zleceń i projektów tym większe wyzwanie, związane z kontrolowaniem przepływu informacji. Korzystanie z kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu aplikacji (nawet bezpłatnych) w biurze nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem – z biegiem czasu okaże się, że efektywność naszej pracy spadnie, a utraconych na wymianie setek maili z pracownikami kilku godzin w miesiącu nigdy nie odzyskamy. To z kolei zmniejsza nasze szanse na większe zyski oraz konkurencyjność na rynku. Jak temu zapobiec?

Z pomocą przychodzi nowa usługa od home.pl i Microsoft – Microsoft 365 Business. Oferuje ona małym i średnim przedsiębiorstwom sposób na uproszczenie i przekształcenie firmy z wykorzystaniem najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń i form kontroli (system Windows 10), zapewnienie wydajności pracy na wszystkich urządzeniach (aplikacje pakietu Office 365) oraz możliwości zarządzania urządzeniami w jednym, zintegrowanym i spójnie działającym rozwiązaniu.

Usługa Microsoft 365 Business jest dostarczana w oparciu o subskrypcję, którą możesz zarządzać osobiście lub poprzez zaufanego partnera Microsoft. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wydatkami technologicznymi – możesz dowolnie zmieniać liczbę subskrypcji oraz korzystać z eksperckiej wiedzy z zakresu IT, której potrzebujesz do lepszego prowadzenia firmy.

Niezawodna poczta z kalendarzem dzięki Exchange, który wchodzi w skład Microsoft 365 Business.

Jak działa Microsoft 365 Business?

Po raz pierwszy firma Microsoft oferuje zintegrowaną platformę, która łączy w sobie wydajność usługi Office 365 z zabezpieczeniami systemu Windows 10. Ta efektywna kosztowo, oparta na subskrypcji usługa w chmurze została stworzona specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Dzięki tej usłudze Twoje zespoły będą mogły pracować wydajniej każdego dnia z wykorzystaniem usługi Office 365, niezależnie od miejsca pracy. Ponadto możesz użyć systemu Windows 10 Pro, aby zarządzać aktualizacjami automatycznymi w centrum bezpieczeństwa, w celu ochrony danych firmowych na wszystkich urządzeniach. Główne zalety takiego rozwiązania to:

  • ochrona wszystkich dokumentów przetwarzanych w firmie dzięki korzystaniu z chmury Microsoft,
  • najwyższy poziom współpracy zespołów, możliwość pracy na dokumencie przez wielu użytkowników,
  • bezpieczeństwo systemów i urządzeń PC dzięki regularnym aktualizacjom,
  • dostęp do aplikacji biurowych Microsoft na każdym urządzeniu.

Najlepsze aplikacje do pracy w terenie

Usługa Microsoft 365 Business utrzymuje łączność i wydajność zespołu w terenie  na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, Mac, iOS lub Android —  możesz nawet pracować offline na laptopie, a następnie synchronizować efekty swojej pracy. Przykład? Jedna z pracownic jedzie pociągiem na spotkanie  z dystrybutorem. Dzięki Exchange Online i aplikacji Outlook może komunikować się z zespołem jeszcze w siedzibie firmy, a później – podczas podróży – odczytywać  i odpowiadać na wiadomości e-mail wysłane przed wyjazdem, sprawdzać i wprowadzać nowe terminy w kalendarzu, a także uzyskać dostęp do kontaktów przechowywanych na jej urządzeniu. Wiadomości są wysyłane automatycznie, kalendarz zostanie zaktualizowany, a pracownica wróci z delegacji w pełni poinformowana o bieżącej sytuacji w firmie.

Dzięki pakietom Office 365 nie musisz instalować dodatkowych komunikatorów. Skype dla firm łączy czat z wideorozmowami, również przez przeglądarkę.

Co zawiera usługa Microsoft 365 Business?

W skład Microsoft 365 Business wchodzi:

  • Pakiet Office 365 Business Premium, zawierający najlepsze aplikacje do użytkowania poczty oraz pracy z dokumentami: poczta Exchange, aplikacje Word, Excel, Powerpoint, Onedrive o pojemności 1TB,
  • Aktualizację Windows 7/8.1 PRO do wersji Windows 10 Pro,
  • Mobile Device Management 
- oprogramowanie do zdalnego zarządzania urządzeniami przenośnymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi Microsoft 365 Business zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią +48 91 432 55 72 lub sprawdź ofertę na stronie https://beta.home.pl/office-365/