Sklepy internetowe

Jak wdrożyć RODO w e-sklepie i firmie – zarejestruj się na szkolenie internetowe

Już tylko dni dzielą nas od wejścia w życie nowego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO). To idealny moment na sprawdzenie, czy Twoja strona WWW lub sklep internetowy, w którym przetwarzasz dane klientów spełnia nowe wymogi. Wspólnie ze specjalistami Rzetelna Grupa zapraszamy do rejestracji na szkolenie internetowe “Jak wdrożyć RODO w praktyce?”

Ile kosztuje szkolenie internetowe “Jak wdrożyć RODO w praktyce?”

Dla klientów home.pl oraz czytelników bloga przygotowaliśmy specjalną cenę. Do 23 maja zakupisz udział w szkoleniu za 299 złotych (normalna cena to 399 złotych) jeżeli zdecydujesz się na udział w szkoleniu tylko dla osób, które prowadzą firmę w Internecie. Jeżeli prowadzisz biznes także stacjonarnie, zalecamy wybrać pakiet w cenie 599 zł (cena standardowa 799 zł). Rejestracja jest dostępna pod adresem https://www.politykabezpieczenstwa.pl/pl/p/oferta-3b028e5c8a7bfccfb13b

Termin szkolenia

Szkolenie rozpocznie się 24 maja 2018 r. o godzinie 10:00 (dla osób, które wybrały pakiet za 599 zł) oraz 25 maja 2018 r. o godzinie 10:00 (dla osób z pakietem za 299 zł). Link do szkolenia zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości email po zamówieniu i opłaceniu pakietu na stronie https://www.politykabezpieczenstwa.pl/pl/p/oferta-3b028e5c8a7bfccfb13b.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego szkolenia?

Nasze szkolenie – poza bezkonkurencyjną warstwą merytoryczną – posiada bardzo ważny atut: Twoja firma nie musi organizować szkolenia poza miejscem pracy lub nawet stacjonarnie, co kosztuje zazwyczaj kilka tysięcy złotych, a dodatkowo wymaga poświęcenia czasu na wynajem pomieszczeń, dojazd, nocleg itd. Co ważne, dzięki naszemu szkoleniu nie zostaniesz sam z potężną dawką wiedzy teoretycznej, której nie będziesz potrafił przekuć w praktykę. Nasza oferta jest lepsza ponieważ:

 • szkolenie odbywa się zdalnie, przez Internet. Nie musisz kupować biletu i przyjeżdżać do siedziby firmy szkoleniowej. Siadasz wygodnie przed swoim laptopem, zakładasz słuchawki i…gotowe!
 • po szkoleniu otrzymasz nagranie z całym materiałem, które możesz odtworzyć na domowym lub firmowym laptopie,
 • dodatkowo w pakiecie szkoleniowym otrzymasz zniżkę na wzór Polityki Bezpieczeństwa RODO, która obejmuje 16 dokumentów dot. przetwarzania danych oraz niezbędnych klauzul,
 • otrzymasz poradnik jak dostosować swoją stronę WWW do wymogów RODO.

Agenda szkolenia

Agenda szkoleń została przygotowana przez specjalistów Rzetelna Grupa, którzy od wielu lat świadczą usługi w obsłudze podmiotów
z branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących szeroko rozumianą działalność w internecie. Sprawdź pełną agendę dla obu szkoleń na stronie  https://www.politykabezpieczenstwa.pl/pl/p/oferta-3b028e5c8a7bfccfb13b.

Ile trwa szkolenie z RODO?

Z uwagi na zakres materiału szkolenie potrwa około 2-3 godziny. Dodatkowo dla uczestników zostanie przygotowana sesja pytań i odpowiedzi.

Zobacz pełną ofertę szkolenia klikając na poniższy przycisk.

 

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Komentarzy

 1. Świetnie, home.pl obudził się w ostatniej chwili i w dniu wejścia przepisów w życie proponuje szkolenia dla klientów, żeby wdrożyli RODO i uniknęli kar… W dodatku płatny webinar. Śmiechu warte. Wasza konkurencja z Shopera i Skyshops wraz z Legal Geek udostępniła takie webinary w marcu i w dodatku za darmo.

  • olaT – w poprzednich tygodniach organizowaliśmy również webinary bezpłatne, które omawiały poszczególne obszary RODO i wpływ nowego prawa na działanie strony, więc nie jest tak, że robimy to szkolenie w ostatniej chwili. Dodatkowo rozdawaliśmy za darmo kompendium wiedzy o RODO, gdzie na 40 stronach przedstawiliśmy przykłady zmian zarówno dla działalności offline jak i online.Twoja opinia jest więc trochę krzywdząca. Przypomnę, że dostosowanie stron internetowych do RODO jest działaniem, które każdy klient musi wykonać we własnym zakresie ponieważ to klient posiada dostęp do kodu źródłowego swojego serwisu internetowego. Nasze szkolenie, oferowane powyżej jest realizowane przez wysokiej klasy specjalistów i jest bardzo obszerne. Dodatkowo w zestawieniu z konkurencyjnymi szkoleniami jest bardzo tanie, ponieważ wiele firm doradczych oferuje porównywalny lub mniejszy zakres szkolenia w cenie 2-3 wyższej, a nawet 10-krotnie wyższej.

   • Jesteśmy wieloletnim klientem home.pl i nie dostaliśmy informacji na temat RODO. Np. Home.pl używa różnych narzędzi statystycznych i nie wiem czy mam je uwzględniać w regulaminie na stronie firmowej ?

    • Informacja o narzędziach zbierających dane statystyczne (np. kody śledzące Google Analytics) powinny być ujęte na podstronie Polityka Prywatności.

Dodaj komentarz