Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze programy antywirusowe według AV-test.org – oferta home.pl z rekomendacją!

Najlepsze programy antywirusowe według AV-test.org – oferta home.pl z rekomendacją!

Renomowany serwis AV-test.org przeprowadził w maju i czerwcu obszerne testy 18 aplikacji antywirusowych dla użytkowników domowych z systemem Windows 10, a także 16 pakietów bezpieczeństwa dla sektora biznesowego. Z satysfakcją informujemy, że wszystkie programy oferowane przez home.pl uzyskały rekomendacje specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Pod uwagę brano nie tylko skuteczność samej ochrony przed zagrożeniami, ale także wydajność i łatwość w posługiwaniu się oprogramowaniem.

AV-test.org cyklicznie przygląda się najpopularniejszym rozwiązaniom do ochrony przed wirusami. Serwis od kilku lat prowadzi rankingi oparte o własną punktację, a dzięki regularnie wykonywanym testom każda firma tworząca oprogramowanie musi reagować szybko na trendy oraz nowe typy zagrożeń.

Wyniki testu na najlepszy antywirus dla Windows 10

Wyniki testu nie pozostawiają wątpliwości – instalacja oprogramowania antywirusowego jest dzisiaj niezbędna, jeżeli zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa, również w przypadku braku dostępu do sieci. Pierwszy test objął programy skierowane do zastosowań domowych – przetestowano łącznie 18 pozycji, a rekomendację serwisu uzyskało 11. Wśród nich znalazły się dostępne w home.pl: Norton Security Online, Kaspersky Internet Security oraz Bitdefender Internet Security. Specjaliści z AV-test.org przydzielili im najwyższe możliwe noty za skuteczną ochronę oraz wydajność. Kaspersky Internet Security otrzymał także maksymalną notę za użyteczność.

Wyniki testu aplikacji antywirusowych dla użytkowników domowych – źródło av-test.org

W przypadku testu skierowanego dla użytkowników biznesowych sprawdzono 16 rozwiązań. Wszystkie aplikacje otrzymały certyfikaty polecające, przy czym produkty od naszych partnerów (Symantec, Kaspersky, Bitdefender) zostały dodatkowo wyróżnione znakiem jakości „Top Product”.

Wyniki testu pakietów antywirusowych dla użytkowników biznesowych – źródło av-test.org

Dokładne wyniki testów dla pojedynczych aplikacji znajdują się pod poniższymi adresami:

Zamów ochronę dla swojego urządzenia domowego lub firmowego w wyjątkowej cenie na rynku, już od 49 zł netto: