Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze i najtańsze przesyłki kurierskie dla sklepów internetowych – Furgonetka wjeżdża do oferty home.pl!

Najlepsze i najtańsze przesyłki kurierskie dla sklepów internetowych – Furgonetka wjeżdża do oferty home.pl!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do bogatej oferty usług home.pl dołączyły przesyłki kurierskie realizowane przez serwis furgonetka.pl. Furgonetka.pl to czołowy broker usług logistycznych, dzięki któremu każdy klient home.pl będzie mógł nadać paczkę kurierem już od 5.99 zł netto.

Oferta furgonetka.pl skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy na co dzień zajmują się handlem w Internecie i chcą zmniejszyć koszty związane z logistyką produktów.

 Zarejestruj swoje konto w serwisie furgonetka.pl klikając na poniższy przycisk:

Korzyści związane z ofertą furgonetka.pl dla home.pl

 1. Dzięki dostępowi do aż 10 firm kurierskich w jednym miejscu możesz szybko i sprawnie nadać przesyłkę w konkurencyjnej cenie. W Furgonetka.pl wyślesz przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, zamawiając kuriera pod drzwi lub skorzystać z dostawy do punktów i paczkomatów.
 2. Bez względu na skalę Twojej sprzedaży Twój wybór powinien paść na ofertę furgonetka.pl dla home.pl – już przy kilkunastu wysyłkach kurierskich miesięcznie Twój firmowy portfel odczuje ulgę. Ceny wysyłek są bowiem niższe nawet o 70% od cen standardowych, widocznych bezpośrednio w ofercie firmy kurierskiej. Opłata drogowa i paliwowa wliczona jest już w koszt usługi!
 3. Skorzystaj z narzędzi do automatycznej kontroli zamówień, generowania i drukowania dokumentów przewozowych. Dzięki furgonetka.pl Twoje przesyłki zostaną wysłane szybciej.
 4. Masz dość dodatkowych umów i zobowiązań ilościowych. Oferta dla klientów home.pl to minimum formalności, bez wychodzenia z domu. Zarejestruj swoje konto w serwisie furgonetka.pl (potrwa to maksymalnie 5 minut) i… korzystaj z oferty już od 5,99 zł netto!

WAŻNE – oferta na przesyłki w preferencyjnej cenie dotyczy wyłącznie nowych kont, rejestrowanych w serwisie furgonetka.pl (poprzez podany wyżej link). Jeżeli korzystałeś/aś z serwisu furgonetka.pl wcześniej, dodatkowa zniżka na przesyłki nie będzie dla Ciebie dostępna.

Jak skorzystać z aplikacji Furgonetka w usłudze eSklep w home.pl?

---

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl. Załóż sklep i:

 • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
 • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
 • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
 • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

---

 1. Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.pl TUTAJ.
 2. Zaloguj się do panelu swojego eSklepu, przejdź do sekcji Aplikacje – Aplikacje odszukaj bezpłatną aplikację Furgonetka.pl i zainstaluj ją.
 3. Po aktywacji aplikacji i pierwszym ustawieniu wysyłki kurierskiej (np. dla konkretnego klienta) pojawi się okno do wprowadzenia danych. Wpisz takie same dane (email oraz hasło), których użyłeś/aś w serwisie Furgonetka.pl.
 4. Gotowe! Integracja już działa. To, co możesz teraz zrobić to:
  1. Wprowadzić dodatkowe ustawienia, aby ułatwić sobie późniejszą pracę (stworzyć stałe miejsca odbioru, gabaryty przesyłek itd.)
  2. Nie zmieniać nic więcej w konfiguracji i zacząć nadawać przesyłki w sekcji Sprzedaż / Zamówienia, w Twoim eSklepie.