Dla firm

Najlepsze i najtańsze przesyłki kurierskie dla sklepów internetowych – Furgonetka wjeżdża do oferty home.pl!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do bogatej oferty usług home.pl dołączyły przesyłki kurierskie realizowane przez serwis furgonetka.pl. Furgonetka.pl to czołowy broker usług logistycznych, dzięki któremu każdy klient home.pl będzie mógł nadać paczkę kurierem już od 5.99 zł netto.

Oferta furgonetka.pl skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy na co dzień zajmują się handlem w Internecie i chcą zmniejszyć koszty związane z logistyką produktów. Klienci usługi eSklep mogą do tego celu użyć wbudowanej aplikacji, w której zamówią wybranego kuriera za pomocą kilku kliknięć.

 Zarejestruj swoje konto w serwisie furgonetka.pl klikając na poniższy przycisk:

 

Korzyści związane z ofertą furgonetka.pl dla home.pl

 1. Dzięki dostępowi do aż 10 firm kurierskich w jednym miejscu możesz szybko i sprawnie nadać przesyłkę w konkurencyjnej cenie. W Furgonetka.pl wyślesz przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, zamawiając kuriera pod drzwi lub skorzystać z dostawy do punktów i paczkomatów.
 2. Bez względu na skalę Twojej sprzedaży Twój wybór powinien paść na ofertę furgonetka.pl dla home.pl – już przy kilkunastu wysyłkach kurierskich miesięcznie Twój firmowy portfel odczuje ulgę. Ceny wysyłek są bowiem niższe nawet o 70% od cen standardowych, widocznych bezpośrednio w ofercie firmy kurierskiej. Opłata drogowa i paliwowa wliczona jest już w koszt usługi!
 3. Skorzystaj z narzędzi do automatycznej kontroli zamówień, generowania i drukowania dokumentów przewozowych. Dzięki furgonetka.pl Twoje przesyłki zostaną wysłane szybciej.
 4. Masz dość dodatkowych umów i zobowiązań ilościowych. Oferta dla klientów home.pl to minimum formalności, bez wychodzenia z domu. Zarejestruj swoje konto w serwisie furgonetka.pl (potrwa to maksymalnie 5 minut) i… korzystaj z oferty już od 5,99 zł netto!

WAŻNE – oferta na przesyłki w preferencyjnej cenie dotyczy wyłącznie nowych kont, rejestrowanych w serwisie furgonetka.pl (poprzez podany wyżej link). Jeżeli korzystałeś/aś z serwisu furgonetka.pl wcześniej, dodatkowa zniżka na przesyłki nie będzie dla Ciebie dostępna.

Jak działa furgonetka.pl?

 

Jak skorzystać z aplikacji Furgonetka w usłudze eSklep w home.pl?

 1. Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.pl TUTAJ.
 2. Zaloguj się do panelu swojego eSklepu, przejdź do sekcji Aplikacje – Aplikacje odszukaj bezpłatną aplikację Furgonetka.pl i zainstaluj ją.
 3. Po aktywacji aplikacji i pierwszym ustawieniu wysyłki kurierskiej (np. dla konkretnego klienta) pojawi się okno do wprowadzenia danych. Wpisz takie same dane (email oraz hasło), których użyłeś/aś w serwisie Furgonetka.pl.
 4. Gotowe! Integracja już działa. To, co możesz teraz zrobić to:
  1. Wprowadzić dodatkowe ustawienia, aby ułatwić sobie późniejszą pracę (stworzyć stałe miejsca odbioru, gabaryty przesyłek itd.)
  2. Nie zmieniać nic więcej w konfiguracji i zacząć nadawać przesyłki w sekcji Sprzedaż / Zamówienia, w Twoim eSklepie.

Jak mądrze wybrać kuriera dla sklepu internetowego? – Podcast Mistrzowie eCommerce home.pl #11

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm