Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

home.pl z główną nagrodą na Cloud Summit X w San Diego

home.pl z główną nagrodą na Cloud Summit X w San Diego

Z przyjemnością informujemy, że home.pl otrzymało główną nagrodę w konkursie CloudBlue Awards na międzynarodowej konferencji Cloud Summit X w San Diego. Wydarzenie zostało zorganizowane 11-13 marca przez Ingram Micro Inc. – czołowego dostawcę rozwiązań chmurowych dla ecommerce na całym świecie. home.pl odebrało nagrodę za największą innowacyjność w rozwoju biznesu i transformację oferty w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Wybraliśmy partnerów, którzy na nowo zdefiniowali doświadczenie klientów we współczesnej gospodarce, a przy tym dynamicznie korzystają z nowych możliwości technologii w chmurze dzięki Ingram Micro Cloud Marketplace – mówi Renee Bergeron, vice president, Global Cloud, Ingram Micro. Tegoroczni zwycięzcy zostali wyróżnieni za biznesową doskonałość na nieustannie zmieniającym się i wymagającym rynku. Gratulujemy home.pl, cieszymy się na dalszą współpracę przy jeszcze szybszym rozwoju firmy w 2019 roku i później.

Wybór odpowiedniej technologii jest kluczowy dla planowania i poszerzania oferty dla obecnych oraz przyszłych klientów. W ciągu zaledwie 12 miesięcy wprowadziliśmy kilkadziesiąt nowych produktów i potwierdziliśmy tym samym pozycję numer 1 na polskim oraz wschodnioeuropejskim rynku. Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca z Cloudblue, której efektem jest innowacyjny sklep z aplikacjami dla biznesu.Marcin Kuśmierz, Prezes Zarządu home.pl

home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej, sklepów internetowych oraz aplikacji biznesowych.

Do grona użytkowników usług home.pl należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, ale i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników i jest jednym z największych pracodawców z branży IT w regionie.

Prezes Zarządu home.pl Marcin Kuśmierz z nagrodą na Cloud Summit X
TAGI: /