Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowy webinar: CMS WordPress – co to jest i czy warto go użyć do stworzenia własnej strony?

Darmowy webinar: CMS WordPress – co to jest i czy warto go użyć do stworzenia własnej strony?

Już 17 lipca 2019 odbędzie się kolejny webinar z cyklu Akademia home.pl „CMS WordPress – co to jest i czy warto go użyć do stworzenia własnej strony?”. Webinar jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę online, stworzyć własną stronę WWW lub po prostu prowadzić bloga.

Darmowa rejestracja na webinar

Webinar: CMS WordPress – co to jest i czy warto go użyć do stworzenia własnej strony?

Prowadzący: Przemysław Rokicki, Specjalista ds. WebPresence w home.pl

Kiedy: środa, 17.07.2019 godz. 10:00

Zapisz się na darmowy webinar: http://bit.ly/Akademiahomepl_webinar2

Bezpłatny webinar - co to jest WordPress

Wraz z początkiem wakacji home.pl uruchomiło cykl szkoleń online dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem biznesu w sieci, dla także dla tych, którzy chcą zyskać wiedzę z zakresu codziennego działania online. W ramach projektu Akademia home.pl zostały przygotowane webinary o różnorodnej tematyce, poczynając od zastosowania popularnej aplikacji WordPress do tworzenia stron internetowych, przez pozycjonowanie stron aż do cyberbezpieczeństwa w życiu codziennym i w pracy.

W najbliższą środę, specjalista home.pl Przemysław Rokicki podejmie tematykę najbardziej popularnego systemu zarządzania treścią WordPress. W tych i kolejnych webinarach dotyczących WordPressa zostanie przedstawione jak stworzyć swoją stronę WWW lub bloga bez programisty i umiejętności kodowania – prosto, funkcjonalnie i bez dużych kosztów. Biorąc udział w nadchodzącym webinarze zyskasz wiedzę z zakresu:

  1. Czym jest CMS oraz jakie są dostępne na rynku narzędzia CMS. Wszyscy dookoła używają skrótu CMS, a ty zastanawiasz się co to takiego? A może już wiesz co oznacza ten skrót, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Dokonamy przeglądu popularnych systemów zarządzania treścią – pokażemy Ci co oferują poszczególne rozwiązania. Dowiesz się, który CMS będzie dla Ciebie najlepszy do zbudowania własnej strony internetowej.
  2. Czy warto wybrać WordPress do stworzenia własnej strony? Odpowiemy na pytanie zawarte w tytule webinaru. Jeśli masz wątpliwości, czy na swoje potrzeby wybrać CMS WordPress, nasz webinar na pewno pomoże Ci w podjęciu decyzji. Poznasz jego wady i zalety oraz dowiesz się dlaczego WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie.
  3. Wstępna konfiguracja WordPressa, zabezpieczenie WordPressa, dobre praktyki. Pokażemy w jaki sposób dokonać wstępnej instalacji WordPressa. Udowodnimy, że to naprawdę proste! A także wskażmy dobre praktyki, które warto wdrożyć przy tworzeniu własnej strony.
  4. Motywy płatne i bezpłatne, jakie są między nimi różnice jakie kryją zalety i wady. Na koniec przedstawiamy najbardziej popularne motywy graficzne. Dokonamy szybkiego wyszukiwania odpowiedniego motywu dla Twojej branży, a także wskażemy różnice pomiędzy płatnymi i bezpłatnymi rozwiązaniami. Sam zdecydujesz, który wolisz wybrać!

O Akademii home.pl

 „Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci. Program przeznaczony jest nie tylko dla stałych Klientów home.pl. Uruchamiamy go dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą w Internecie i pragną  poszerzać swoja wiedzę w tym zakresie. Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie” – mówi Marta Puczyńska, Head Of Web Presence home.pl.

Regularnie (co 2 tygodnie w środy) od lipca do grudnia będziemy prowadzić webinary dotyczący rozmaitej tematyki związanej z działaniami online.

Nasze webinary tworzymy z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.

Zapraszamy!

Wejdź na naszą stronę internetową https://webinary.home.pl i wybierz interesujący Cię webinar.

TAGI: / /