Wiadomości

Outlook na Android: interaktywne wiadomości w aplikacji mobilnej

Outlook to dobrze znane i często wykorzystywane przez biznes narzędzie do komunikacji. W ostatnim czasie jego odpowiednik na system Android otrzymał bardzo ciekawą aktualizację.

Której wersji Outlook dla Android dotyczą zmiany?

Najnowsza wersja aplikacji na system mobilny, o numerze 4.0.45, otrzymała opcję interaktywnych wiadomości, które dadzą odbiorcy możliwość wykonania dodatkowych czynności wprost z poziomu smartfona.

Co znajdzie się w nowej wersji Outlook na Android?

Przykładowymi nowymi funkcjami w Outlook na Android może być zatwierdzenie raportu, potwierdzenie ankiety czy rezerwacja wydarzenia w kalendarzu firmowym. Po zainstalowaniu wersji 4.0.45 użytkownicy otrzymają ostęp do nowych funkcji bezpośrednio w aplikacji, bez konieczności przełączania się między aplikacjami. We wcześniejszych wdrożeniach, Microsoft wprowadził analogiczne funkcje w Outlook Desktop oraz Outlook w przeglądarce.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm