Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepszy VPN dla Windows, Androida oraz MacOS na 2020 rok

Najlepszy VPN dla Windows, Androida oraz MacOS na 2020 rok

Znalezienie dobrego VPNa spełniającego wysokie standardy bezpieczeństwa to trudne zadanie. Choć w sieci funkcjonuje bardzo wielu dostawców bezpłatnych i płatnych rozwiązań VPN, nieliczne posiadają pełen pakiet niezbędnych funkcjonalności, a także przejrzystą politykę działania. Dlatego najlepszy VPN powinien zapewniać użytkownikowi 100% skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu pełnej poufności danych. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto wybrać usługę NordVPN.

NordVPN – najlepszy VPN wg ekspertów

NordVPN oferuje cały pakiet funkcjonalnych narzędzi za stosunkowo przystępną cenę. Dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu AES-256 i obsłudze protokołów OpenVPN i IKEv2/IPSec gwarantuje bardzo bezpieczny i poufny kanał komunikacyjny, dzięki któremu Twoja aktywność w sieci jest chroniona. Główna siedziba NordVPN jest zlokalizowana w Panamie, dzięki czemu informacje o Twojej aktywności nie będą przekazywane do instytucji, które monitorują ruch sieciowy w obrębie danego kraju.

NordVPN - skuteczny VPN dla Windows, Androida i MacOS.

Czy NordVPN oferuje dużą liczbę serwerów?

Obecnie NordVPN obejmuje swoją siecią ponad 5400 serwerów, zlokalizowanych w 60 krajach świata i wciąż się rozwija. Taka liczba gwarantuje nie tylko wysoką elastyczność w zastosowaniu VPN do swoich potrzeb, ale także bardzo dobrą stabilność przy użyciu serwerów przez dziesiątki tysięcy użytkowników jednocześnie podłączonych do sieci.

Dodatkowo oferuje swoim użytkownikom specjalnie przystosowane serwery P2P, podwójne szyfrowanie, dedykowane adresy IP oraz funkcję Onion Over VPN dla użytkowników korzystających z sieci TOR.

Lokalizacje Nord VPN
NordVPN oferuje aż 60 lokalizacji, dysponując ponad 5400 serwerami gotowymi do obsługi użytkowników z całego świata.

NordVPN – blokowanie niechcianych reklam i dodatkowa ochrona dzięki CyberSec

Narzędzie CyberSec to nowa VPN, która zapewnia blokowanie niechcianych reklam i dodatkową ochronę przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem. Doskonale uzupełnia pozostałe funkcje bezpieczeństwa oferowane przez NordVPN.

NordVPN – zaawansowanie maskowanie i pełna ochrona użytkownika

NordVPN osiąga wysoką skuteczność również w krajach obserwujących i ograniczających dostęp do sieci WWW np. w Chinach. Dodatkowo posiada silne zabezpieczenie przed potencjalnym wyciekiem danych, dzięki niestandardowym ustawieniom DNS czy wyłącznikom awaryjnym np. Kill Switch.

Czym jest Kill Switch w usługach VPN?

Funkcja ta automatycznie blokuje dostęp do sieci internetowej, gdy połączenie z serwerem VPN zostanie zerwane. W efekcie Twój adres IP Dzięki posiadanym zabezpieczeniom i skuteczności, obecnie NordVPN jest polecanym VPNem dla użytkowników ceniących poufność i maskowanie aktywności w Internecie.