Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

O wartości certyfikatów EV SSL – zapisz się na najbliższy webinar

O wartości certyfikatów EV SSL – zapisz się na najbliższy webinar

Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie online w ramach Akademii home.pl. Zaproszeni przez nas eksperci opowiedzą o wartości certyfikatów EV SSL dla użytkowników. Odniosą się także do zmian wprowadzonych przez przeglądarki Google Chrom i Firefox.


Zapraszamy do udziału w webinarze 12 grudnia – godzina 10:00
Zapisz się na bezpłatne szkolenie!

Czy brak zielonego wskaźnika pozbawił wartości certyfikaty EV ?

Najnowsza aktualizacja przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrom i Firefox  spowodowała, że na pasku adresu stron www nie mamy już zielonego oznaczenia.  Przed zmianami było to oznaczenie informujące o bezpieczeństwie danej witryny. Jaką wartość dostarczają więc teraz certyfikaty EV i dlaczego stały się jeszcze ważniejsze? Po odpowiedź zapraszamy na nasze szkolenie.

W czasie naszego webinaru dowiesz się:

  • jaką wartość mają certyfikaty SSL EV,
  • w jaki sposób czerpać informację o właścicielu witryny?
  • jak zmiany wprowadzone przez najpopularniejsze przeglądarki wpływają na bezpieczeństwo stron www.

Dla kogo wydarzenie będzie ciekawe?

Zapraszamy wszystkich:

  • właścicieli stron www korzystających z certyfikatów EV,
  • którym zależy na budowaniu zaufaniu wśród swoich odbiorców.

Webinary Akademii home.pl

Spotkania online, które organizowane są w ramach Akademii home.pl, to szkolenia dotyczące różnorodnych zagadnień dotyczących funkcjonowania w sieci. Szkoleniowcami są zawsze eksperci w omawianej dziedzinie. Praktycy, którzy na co dzień wykorzystują omawiane rozwiązania czy narzędzie. Taki dobór prelegentów jest gwarancją ciekawego i pełnego konkretów webinaru. Dzięki Akademii home.pl każdy zainteresowany, ma szansę dowiedzieć się o nowościach w  świecie Internetu – za darmo i bez wychodzenia z domu.

Godzinne spotkanie przebiega w formie prezentacji przygotowanych slajdów. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały i tipy do wykorzystania w codziennej pracy i edukacji. Doświadczenie i wiedza każdego z prelegentów gwarantuje zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości w przedstawianej tematyce.

Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

By wziąć udział w szkoleniu, odwiedź stronę internetową https://webinary.home.pl/ i zarejestruj się na wybrany webinar. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!