Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

home.pl #news odc. 5 – jak wyłączyć Windows 7?

home.pl #news odc. 5 – jak wyłączyć Windows 7?

W cyklu home.pl #news posłuchasz najnowszych wiadomości ze świata nowych technologii, które mają wpływ na rozwój Twojej firmy. Bądź na bieżąco z nowościami ze świata technologii dla biznesu i obserwuj nasz kanał na Youtube. Zapraszamy do obejrzenia 5 odcinka.

home.pl #news – odcinek 5

Materiał przypadł Ci do gustu? Udostępnij go i dodaj nasz kanał do subskrybowanych. Wystarczy, że najedziesz kursorem na logo kanału i klikniesz na przycisk Subskrybuj:

Nowa aplikacja Office na Android i iOS

Systemy operacyjne iOS i Android otrzymują nową aplikację mobilną. Jej nazwa to po prostu Office. Będzie ona łączyć działanie najpopularniejszych narzędzi pakietu aplikacji Microsoft oraz integrować się z plikami użytkownika przechowywanymi w chmurze. Pod jedną ikoną aplikacji użytkownicy znajdą mobilne wersje Word, Excel i PowerPoint oraz funkcje jak podpisywanie PDFów, czy skanowanie dokumentów aparatem.

Outlook Spaces – nowa funkcja poczty Microsoft

Microsoft cały czas wprowadza zmiany i nowe funkcje w celu poprawy swoich aplikacji. Przeglądarkowa aplikacja Outlook otrzymała ciekawą aktualizację, która znacznie zmieni sposób pracy w poczcie Outlook, wchodzącej w zakres pakietu Office 365.

Dzięki Outlook Spaces zyskasz narzędzie do efektywnego zarządzania przestrzenią na poczcie, w której można umieścić wszystkie istotne wiadomości, załączniki i terminy. Dzięki temu szybciej zorganizujesz swoją pracę oraz prześledzisz postępy zadań realizowanych w projekcie. Zapoznaj się ze szczegółami na temat Outlook Spaces.

Błąd w Windows 7 – brak uprawnień administratora?

System operacyjny Windows 7, pomimo zakończenia wsparcia technicznego,  znowu sprawia problemy swoim użytkownikom.  

Nowy błąd jest dość uciążliwy, ponieważ uniemożliwia użytkownikom zamknięcie lub ponowne uruchomienie komputera. Przy próbie wyłączenia urządzenia pojawia się systemowy komunikat, informujący o braku uprawnień do wykonania restartu systemu. Microsoft informuje, że problem jest już rozpatrywany, ale nie jest jeszcze znany termin jego naprawienia.

Przeczytaj nasz krótki poradnik, z którego dowiesz się jak usunąć błąd uprawnień w Windows 7.

Zmiany w aplikacjach Office na iOS

Microsoft wciąż rozwija swoje mobilne aplikacje. Word na iOS w tym tygodniu otrzymał kilka zmian w swoim interfejsie oraz funkcjonalności. Aplikacja do edytowania dokumentów otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z Fluent Desing. Dodatkowo, Microsoft wprowadził kilka zmian w działaniu przycisków znajdujących się u dołu ekranu.

Visio otrzymuje funkcję współtworzenia online

Dobre wieści dla użytkowników Microsoft Visio. Długo wyczekiwana funkcjonalność trafia do aplikacji tworzenia diagramów i schematów. Współtworzenie przez Internet, znane z narzędzi pakietu Office 365, została dodane do zasobów aplikacji w ramach nowej aktualizacji. Od dziś możesz współtworzyć i udostępniać swoje pliki innym użytkownikom, których zmiany będą podświetlane i na bieżąco wprowadzane do dokumentu.