Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane filmy animowane dla dzieci na CDA Premium

Polecane filmy animowane dla dzieci na CDA Premium

Dzieci uwielbiają bajki lub filmy animowane, ale są też w tej kwestii wymagające. W bibliotece CDA Premium (cda.pl) znajdziesz tytuł, który Twoja pociecha na pewno doceni. Dzięki współpracy serwisu cda.pl i home.pl otrzymasz nielimitowany dostęp do bajek, kinowych hitów, seriali oraz projektów niezależnych. Poznaj najlepsze filmy animowane dla najmłodszych, polecane przez home.pl.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników cda.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. WYBIERZ ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Wybierz - przycisk

Film animowany o superbohaterach – Ratchet i Clank (2016)

Link do bajki w serwisie CDA PremiumRatchet i Clank

Kiedy armia złowrogich robotów rusza w kosmos by zniszczyć wszechświat, na ich drodze staje nieustraszony duet: Ratchet i robot Clank. Aby ocalić Galaktykę Solana, dołączają do grupy obrońców galaktyki, a przy okazji udowadniają czym jest prawdziwa przyjaźń, honor oraz odwaga.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o rozbitku na bezludnej wyspie – Robinson Crusoe (2016)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Robinson Crusoe

Na bezludną wyspę trafia rozbitek. Ku jego zdziwieniu, pomimo braku ludzi, wyspę zamieszkują towarzyskie zwierzęta, które są zaciekawione nowym mieszkańcem. Robinoson Crusoe zaprzyjaźnia się z wygadaną papugą i razem wyruszają na nową, interesującą przygodę.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o niedźwiedziu polarnym – Misiek w Nowym Jorku (2016)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Misiek w Nowym Jorku

Arktyka jest jednym z ostatnich miejsc, gdzie zwierzęta mogą poczuć się jak w domu, nie niepokojone przez obecność człowieka. To się jednak zmienia, gdy ludzie zaczynają pojawiać się na mroźnych terenach Arktyki. Dziarski miś polarny otrzymuje misję przekonania ludzi, aby zostawiły kontynent dzikim zwierzętom i w tym celu udaje się na pełną niespodzianek przygodę do Nowego Jorku.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o kocie – Piorun i magiczny dom (2013)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Piorun i magiczny dom

Podczas burzy mały kot szuka schronienia w starym domu, należącym do potężnego magika – Lorenzo. Kiedy starzec trafia do szpitala, kot Piorun wraz z nowymi magicznymi przyjaciółmi bronią domu przed czarnymi charakterami.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany z Asteriksem i Obeliksem – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów (2014)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Kto z nas nie zna Asteriksa i Obeliksa oraz ich perypetii w walce z Rzymianami? Tym razem Cezar postanawia wybudować nową, luksusową dzielnicę o nazwie Osiedle Bogów. Problem tkwi w tym, że jego lokalizacja została wyznaczona w sercu ziem należących do walecznych Galów. Jak Asteriks i Obeliks zareagują na nowych sąsiadów i czy Galowie zaakceptują kamienne luksusowe wieżowce w sąsiedztwie swoich galijskich chat?

Obejrzyj zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=BwDkU-tq9Dk

Film animowany o Królowej Śniegu – Królowa Śniegu 3: Ogień i lód (2016)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Królowa Śniegu 3: Ogień i lód

Mama i tata małej Gerdy zostali porwani przez Północny Wiatr. Razem z swoimi przyjaciółmi wyrusza w świat na niebezpieczną i pełną niespodzianek przygodę, w celu odnalezienia swoich rodziców.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o przygodach archeologa – Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta (2012)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Młody Tedi Jones od zawsze marzył o pracy archeologa i łowcy starożytnych skarbów. W końcu jego marzenie się spełnia, gdy dziwnym trafem okoliczności w jego ręce trafia klucz do starożytnego miasta Inków, a on sam jest zostaje wzięty za światowej klasy archeologa.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o przygodach małego żółwia – Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata (2010)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata

Sammy to mały, uroczy żółw morski, który żyje w wielkiej, pełnym przygód, ale i niebezpieczeństw ocenianie. Bajka opowiada o niesamowitych zdarzeniach, przyjaźni oraz zabawnych i pełnych humoru przygodach małego żółwika.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o przyjaźni chłopca z kosmitą – Luis i obcy (2018)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Luis i obcy

Luis, młody 12-letni chłopiec czuje się samotny. Pewnego dnia na tyłach domu jego rodziców rozbija się statek UFO. Jest to początek zabawnych przygód oraz wielkiej przyjaźni między młodym Ziemianinem, a gośćmi z kosmosu.

Obejrzyj zwiastun:

Film animowany o przyjaźni między człowiekiem, a psem – Wszystkie psy idą do nieba (1989)

Link do bajki w serwisie CDA Premium – Wszystkie psy idą do nieba

Pies Charlie trafia do nieba. Nie może jednak pogodzić się z opuszczeniem swojego poprzedniego domu i kradnie swój zegar życia, aby trafić z powrotem na ziemię. 

Obejrzyj zwiastun:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

TAGI: / / /