Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

CDA Premium na rok? Sprawdź, jak wydłużyć ważność konta o 12 miesięcy

CDA Premium na rok? Sprawdź, jak wydłużyć ważność konta o 12 miesięcy

Używasz CDA Premium do oglądania filmów i chcesz przedłużyć ważność subskrypcji o rok? Przeczytaj, jak tego dokonać bez konieczności podpinania karty płatniczej i w 100% legalnie. Z tego poradnika dowiesz się również ile możesz zaoszczędzić zamawiając dostęp do CDA Premium na 12 miesięcy.

CDA Premium na rok – jak uzyskać dostęp?

W CDA Premium nie ma znajdziemy bezpośrednio opcji zakupu rocznej subskrypcji. Nie oznacza to jednak, że nie możemy skorzystać z innego, sprytnego sposobu aby cieszyć się dostępem do filmów przez długi okres ważności.

Jak aktywować CDA Premium na rok?

Jedna z metod na korzystanie z bazy filmów CDA polega na użyciu vouchera (karty podarunkowej), która doładowuje konto użytkownika. W przypadku kart o nominale 70 zł ważność konta wydłuża się o 90 dni. Wystarczy w tej sytuacji zamówić 4 takie kody CDA Premium i aktywować je po kolei na swoim profilu pod adresem: https://premium.cda.pl/rejestracja/platnosc?voucher (lub poszukać opcji „Ulepsz do CDA Premium”).

Wskazany kupon o wartości 70 zł dotyczy pakietu CDA Premium + TV Start, a więc uwzględnia również dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych. Zakup zestawu voucherów wiąże się nie tylko z przedłużeniem subskrypcji, ale także z dużymi oszczędnościami.

Jak kupić kod do CDA Premium na 12 miesięcy?

Kody podarunkowe CDA Premium możesz kupić w wielu miejscach. Jednym z nich jest home.pl, gdzie znajdziesz w pełni legalne kupony z dostępem do serwisu, pochodzące z autoryzowanego źródła. Aby zaopatrzyć się w dostęp roczny do tego serwisu VOD, wejdź na stronę https://home.pl/cda-pl-premium/ i wybierz kartę podarunkową o ważności 90 dni.

W drugim etapie (w koszyku) dodaj pozostałe kupony, tak jak na poniższym zdjęciu:

CDA Premium na rok - kody podarunkowe z dostępem do filmów na 12 miesięcy

Pamiętaj, że w przypadku chęci odnowienia konta na rok musisz dysponować 4 kodami. Dokończ transakcję podając prawidłowy adres email klienta. Na podaną skrzynkę zostaną wysłane wszystkie elektroniczne voucher do aktywacji dostępu CDA Premium.

Ile można zaoszczędzić kupując CDA Premium na rok?

To, ile oszczędzisz w rok na przedłużeniu konta poprzez zakup kodów podarunkowych CDA Premium o wartości 70 zł, zależy od wcześniej użytej metody płatności przy rozliczeniu miesięcznym:

  1. Jeżeli korzystałeś z subskrypcji za pomocą podpiętej karty VISA/Mastercard – oszczędzasz 7,88 zł
  2. Jeżeli płaciłeś e-przelewem lub przez BLIK – oszczędzisz aż 55,88 zł
  3. Jeśli płaciłeś rachunkiem za abonament telefoniczny – w skali roku zaoszczędzisz również 55,88 zł

Jak więc widać – jeśli nie używałeś karty płatniczej to 2 miesiące CDA Premium dostajesz praktycznie za darmo w ramach doładowania poprzez kody elektroniczne!

Konto CDA Premium na 12 miesięcy – co to jest?

Być może trafiłeś w sieci na oferty zakupu konta CDA Premium na 12 miesięcy. Jak sama nazwa wskazuje, taki zakup wiąże się z zamówieniem loginu i hasła do już istniejącej subskrypcji.

W wielu opisach takiej usługi znajdziesz informację, iż jest to konto współdzielone, a więc użytkowane przez większą liczbę użytkowników. To sprawia, że dostępność serwisu może być ograniczona (ponieważ dane konto może wyświetlać filmy na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie). Miej również na uwadze fakt, iż nie masz wpływu na to, co robią inni użytkownicy na koncie, a sam handel kontami jest zabroniony przez regulamin serwisu:

8.3. Wszelkie próby Nieautoryzowanego Dostępu, wszelkie Nadużycia, jak również, w szczególności, próby wyłudzenia Usługi CDA PREMIUM, włamania do Portalu, korzystania z Usług niezgodnie z RUŚUDE lub wbrew niniejszemu Regulaminowi Usługi CDA PREMIUM, korzystania z Usługi z naruszaniem Licencji (w tym jakakolwiek nieupoważniona ingerencja w integralność Materiałów lub Portalu), jak również handel kontami CDA PREMIUM, udostępnianie ich osobom trzecim, innym niż Abonent, czy inne działania bezprawne lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego lub ustalonymi zwyczajami są zakazane i będą się wiązały z konsekwencjami prawnymi, w szczególności Usługodawca zastrzega podjęcie wszelkich możliwych i dostępnych kroków prawnych wobec Użytkownika jako konsekwencji jego niedozwolonych działań. Konsekwencją dla Użytkownika może być też natychmiastowe zablokowanie Użytkownikowi dostępu do Portalu i/lub Usług CDA PREMIUM.

Z tego też powodu rekomendujemy skorzystanie z legalnych metod na użytkowanie konta CDA Premium m.in. poprzez kody podarunkowe.

TAGI: / /