Webinary

Praca zdalna – jak przygotować pracowników i utrzymać motywację. Webinar specjalny!

Zapraszamy Was serdecznie, na specjalny webinar home.pl
Piątkowe, darmowe szkolenie online, organizowane w ramach cyklu Akademia home.pl. poprowadzi Dyrektor Działu HR Anna Miśko.

Zapraszamy do udziału w webinarze już 20 marca – piątek – godzina 10:00
Zapisz się na specjalne spotkanie!

Praca zdalna – jak przygotować pracowników i utrzymać motywację – webinar specjalny

W czasie webinaru Anna Miśko podpowie, jak efektywnie komunikować się on-line z Waszym zespołem, jak zadbac o zaangażowanie pracowników na odległość, a także jak podejść do tego od strony formalno-prawnej. Na przykładzie home.pl przedstawimy sposoby na jogę i angielki dla pracowników w formie home office. Dowiecie się również jak wygrać z codziennymi rozpraszaczami gdy pracujemy z domu.

ZAPRASZAMY!

Webinary Akademii home.pl

Spotkania online, które organizowane są w ramach Akademii home.pl, to szkolenia dotyczące różnorodnych zagadnień dotyczących funkcjonowania w sieci. Szkoleniowcami są zawsze eksperci w omawianej dziedzinie. Praktycy, którzy na co dzień wykorzystują omawiane rozwiązania czy narzędzie. Taki dobór prelegentów jest gwarancją ciekawego i pełnego konkretów webinaru. Dzięki Akademii home.pl każdy zainteresowany, ma szansę dowiedzieć się o nowościach w  świecie Internetu – za darmo i bez wychodzenia z domu.

Godzinne spotkanie przebiega w formie prezentacji przygotowanych slajdów. W czasie webinaru istnieje możliwość zadawania pytań. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały i tipy do wykorzystania w codziennej pracy i edukacji. Doświadczenie i wiedza każdego z prelegentów gwarantuje zgłębienie tematu i rozwianie wszelkich wątpliwości w przedstawianej tematyce.

Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, Head of Business Development w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie.

By wziąć udział w szkoleniu, odwiedź stronę internetową https://webinary.home.pl/ i zarejestruj się na wybrany webinar. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm