Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

TOP 5 polskich filmów sensacyjnych na cda.pl – lista polecanych tytułów od home.pl

TOP 5 polskich filmów sensacyjnych na cda.pl – lista polecanych tytułów od home.pl

Jeżeli szukasz dobrego filmu sensacyjnego na weekend, sprawdź bibliotekę CDA.pl, gdzie znajdziesz ponad 7000 filmów z polskim lektorem oraz napisami. Dzięki współpracy CDA.pl i home.pl możesz otrzymać nielimitowany dostęp do kinowych hitów, seriali oraz projektów niezależnych. Sprawdź polecane polskie filmy sensacyjne w rankingu TOP 5 przygotowanego przez home.pl.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Film sensacyjny o więziennej rzeczywistości w Polsce – GIT (2015)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – GIT

GIT to pełen obiektywizmu i drastycznej rzeczywistości film o polskim więziennictwie. Główny bohater – więzień, który kończy 25 letni wyrok pozbawienia wolności, udziela wywiadu, po czym zostaje brutalnie zamordowany przez nowo osadzonego. GIT to trudna i emocjonująca historia o ludziach osadzonych w trudnych realiach polskiego systemu więziennictwa, którzy z jednej strony walczą o uczciwe traktowanie i godny byt, a z drugiej o pozycję w więziennej strukturze społecznej.

Obejrzyj zwiastun:

Film sensacyjny o zakazanej miłości do córki gangstera – Sara (1997)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Sara

Sara to atrakcyjna i nadzwyczaj inteligenta nastolatka. Ojciec dziewczyny – znany w Polsce gangster, wynajmuje ochroniarza, który ma strzec jej bezpieczeństwa. Wkrótce okazuje się, że między Sarą a Leonem pojawia się uczucie, które nie jest po myśli jej ojca, który postawił jasno określoną granicę.  Wkrótce zarówno zakochani, jak i ich rodziny znajdą się w dużym niebezpieczeństwie, czy zdołają uciec przed mafią?

Obejrzyj zwiastun:

Film sensacyjny o realiach polskiej służby zdrowia – Botoks (2017)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Botoks

Botoks film to pełen kontrowersji, czarnego humoru i zaskakujących dialogów, pokazujący realia funkcjonowania polskiej służby zdrowia. Szpital ukazany w filmie to z jednej strony obraz oddziału ratunkowego pełnego krwi, potu i ludzkich emocji doświadczanych przez lekarzy, pielęgniarki oraz medyków, którzy na co dzień borykają się z ciężkimi przypadkami i śmiercią swoich pacjentów.  Z Drugiej strony to historia o nadużyciach i kontrowersjach, które często przeplatają się w tematach związanych z polską służbą zdrowia.

Obejrzyj zwiastun:

Film sensacyjny o śledztwie w Polskiej Policji – Pitbull. Ostatni pies

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Pitbull – Ostatni Pies

Pitbull – Ostatni Pies to historia o brutalnym zabójstwie polskiego policjanta. Kiedy koledzy zamordowanego dowiadują się o śmierci partnera, poprzysięgają zemstę na zabójcy. Grupa policjantów rozpoczyna dochodzenie, w celu odnalezienia sprawcy, jednak nie będzie to proste zadanie.

Obejrzyj zwiastun:

Film sensacyjny o policyjnej misji specjalnej – Kobiety Mafii

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Kobiety Mafii

Po brawurowej akcji polska policjantka zostaje wydalona ze służby.  W tym momencie ABW składa jej propozycję rozpracowania grupy przestępczej handlującej narkotykami. W tym celu, pod ukrytą tożsamością wchodzi do struktur mafii. Musi się śpieszyć, rozpracowanie jej tożsamości przez przestępców może kosztować ją życie.

Obejrzyj zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=SbaXSqBAaTU

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-plpremium/.