Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

10 luźnych i rozrywkowych filmów na CDA Premium – co warto obejrzeć wieczorem

10 luźnych i rozrywkowych filmów na CDA Premium – co warto obejrzeć wieczorem

Jeżeli szukasz ciekawych propozycji filmowych na długi weekend lub nie masz planów na wieczór – sprawdź bibliotekę w serwisie CDA, gdzie wśród ponad 7000 tytułów z polskim lektorem oraz napisami, znajdziesz najlepsze filmy do obejrzenia z rodziną lub przyjaciółmi. Sprawdź nasze zestawienie 10 polecanych pozycji, dzięki którym zapewnisz sobie rozrywkowy seans.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

CDA Premium - kody dostępu

Komedia pełna akcji – Guns Akimbo (2020)

Guns Akimbo to zwariowana i zabawna komedia, w której chłopak (w roli głównej Daniel Radcliffe) musi stanąć na wysokości zadania i odbić z rąk porywaczy swoją byłą dziewczynę. W tym celu musi wykorzystać nabyte niedawno umiejętności walki, które pomogą mu w walce z przestępcami.

Link do filmu komediowego w serwisie CDA PremiumGuns Akimbo (2020)

Obejrzyj zwiastun:

Thriller ze zwrotami akcji – Prawo Zemsty (2009)

Clyde Shelton to przykładny ojciec i mąż. Pewnego dnia jego rodzina zostaje brutalnie zamordowana, a on sam w wyniku aktu zemsty na oprawcach trafia do więzienia. Tam jednak zaczyna opracowywać również plan odwetu na wymiarze sprawiedliwości. Sęk w tym, że ktoś głównego bohatera przebywającego za kratami zaczyna naśladować.

Link do thrillera w serwisie CDA PremiumPrawo zemsty (2009)

Obejrzyj zwiastun:

Dramat kryminalny o handlu narkotykami w Waszyngtonie – Więźniowie ulicy (2019)

Historia rozgrywa się w biednych dzielnicach Waszyngtonu, gdzie kwitnie handel narkotykami. Oprócz dorosłych, w przestępczy proceder wciągane są również dzieci m.in. Lucas i jego brat. Pewnego razu w dzielnicy pojawia się weteran wojenny, który może okazać się ratunkiem dla Lucasa i jego rodziny.

Link do dramatu w serwisie CDA PremiumWięźniowie ulicy (2019)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o tajemniczym nieznajomym – Gość (2014)

Pewnego dnia do typowej, amerykańskiej rodziny trafia David, który przedstawia się jako przyjaciel zmarłego nie tak dawno syna pani domu. Od początku budzi on zaufanie wśród wszystkich domowników i zostaje przyjęty na kilkudniowy pobyt. Z biegiem czasu okazuje się, że główny bohater nie jest tym, za kogo się podaje.

Link do filmu akcji w serwisie CDA PremiumGość (2014)

Obejrzyj zwiastun:

Zwariowany film akcji z Jasonem Stathamem – Adrenalina (2006)

Jeden z najlepszych i najszybszych filmów z gwiazdą kina akcji – Jasonem Stathamem. Chev pewnego dnia dowiaduje się, że został otruty, a przy życiu może go utrzymać jedynie adrenalina. Czy oprócz coraz bardziej ryzykownych działań, ułatwiających produkcję tego hormonu bohater odszuka sprawcę całego zamieszania?

Link do filmu w serwisie CDA Premium: Adrenalina (2006)

Obejrzyj zwiastun:

Dramat szpiegowski oparty na faktach – Snowden (2016)

Edward Snowden to były pracownik CIA, który ujawnił tysiące tajnych informacji i projektów prowadzonych przez rząd Stanów Zjednoczonych. Ujawnione tajemnice wstrząsnęły światem polityki, a Snowden został oskarżony o szpiegostwo. Poznaj biografię demaskatora i historię jednego z największych wycieków tajnych danych w USA.

Link do filmu biograficznego w serwisie CDA PremiumSnowden (2016)

Obejrzyj zwiastun:

Rosyjski film scence-fiction o statku kosmicznym – Przyciąganie (2017)

Nad Moskwą rozbija się ogromny obiekt pochodzący z kosmosu, który wywołuje panikę w mieście. Media mówią o jego pozaziemskim pochodzeniu, a wojsko rozpoczyna ewakuację ludności. Film zapewnia niesamowite efekty specjalne oraz wizualne.

Link do filmu science-fiction w serwisie CDA PremiumPrzyciąganie (2017)

Obejrzyj zwiastun:

Horror o reality show – Funhouse (2019)

8 osób z świata showbiznesu otrzymuje zaproszenie do wzięcia udziału w internetowym programie realityshow. Po przybyciu na mieście, uczestnicy szybko orientują się, że biorą udział w grze, w której stawką jest ich własne życie.

Link do horroru w serwisie CDA PremiumFunhouse (2019)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji z gwiazdą Gry o tron w roli głównej – Dzień Bastylii (2016)

Niepozorny złodziej Michael przez przypadek kradnie walizkę, w której znajdują się materiały wybuchowe. Ten fakt przyciąga uwagę CIA, które poszukuje osób odpowiedzialnych za zamach terrorystyczny w Paryżu. W roli głównej występuje Richard Madden, który stał się popularny dzięki postaci Robba Starka w serialu Gra o tron.

Link do horroru w serwisie CDA PremiumDzień Bastylii (2016)

Obejrzyj zwiastun:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.