Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Horror o nawiedzonym domu – lista polecanych filmów na CDA Premium

Horror o nawiedzonym domu – lista polecanych filmów na CDA Premium

Horror jest nieustannie poszukiwanym gatunkiem filmowym na domowy seans. Dobre kino grozy gwarantuje nie tylko rozrywkę, ale również przypływ adrenaliny, a to na jesienne lub zimowe wieczory będzie gwarantem emocji! W poniższym rankingu znajdziesz 5 propozycji polecanych horrorów o nawiedzonych domach w CDA Premium. Dowiesz się również jak uzyskać dostęp do serwisu CDA bez konieczności posiadania karty płatniczej.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD to popularny sposób na obejrzenie ulubionych nowości kinowych w zaciszu swojego domu. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Hiszpański horror dla fanów mocnych wrażeń – Numer 32 (2020)

Rodzina znajduje w centrum miasta idealne mieszkanie. Nie zastanawiając się dłużej przeprowadza się do nowo zakupionego lokum z numerem 32. Początkowo wydaje się, że kupno apartamentu to był strzał w dziesiątkę, jednak domownicy szybko doświadczają przerażających zdarzeń. Z czasem nabierają podejrzeń, że nowe „4 kąty” mogą być nawiedzone przez złowrogiego demona.  

Obejrzyj hiszpański horror w serwisie CDA Premium – Numer 32 (2020) Lektor PL

Obejrzyj zwiastun – Numer 32 (2020)

Azjatycki horror o tajemniczej rezydencji – Pokojówka (2021)

Młoda dziewczyna szuka pracy. Szybko otrzymuje atrakcyjną ofertę zatrudnienia się jako pokojówka w bogatej rezydencji. Wkrótce okazuje się, że kobieta, którą zastępuje zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Czy bohaterce uda się rozwikłać tajemnicę zniknięcia poprzedniczki oraz klątwy, która dotknęła mieszkańców?

Obejrzyj azjatycki horror w serwisie CDA Premium – Pokojówka (2021) Lektor PL

Obejrzyj zwiastun – Pokojówka (2021)

Szwedzki horror z duchami – Zło czyha za drzwiami (2021)

Szwedzka rodzina kupuje wymarzony dom na przedmieściach. Choć początkowo wydaje im się, że znaleźli idealną lokalizację, a ich syn szybko nawiązał relację z nowym kolegą – okazuje się, że dom skrywa przerażającą tajemnicę. Rodzina będzie mieć mało czasu na pokonanie zła znajdującego się w murach domostwa.

Obejrzyj szwedzki horror w serwisie CDA Premium – Zło czyha za drzwiami (2021) Lektor PL

Obejrzyj zwiastun – Zło czyha za drzwiami (2021) Lektor PL

Amerykański horror o nawiedzonej posiadłości – The Boy (2016)

Amerykańska niania otrzymuje ciekawą ofertę pracy na starym kontynencie. Pozostawiając za sobą traumatyczny związek rusza do Wielkiej Brytanii, gdzie na odosobnionej prowincji trafia do wielkiej posiadłości. Ekscentryczni właściciele proszą ją o sprawowanie opieki nad lalką. Choć początkowo uważa pomysł za absurdalny, akceptuje propozycję. Tym samym staje się celem ataków tajemniczej istoty zamieszkującej mury posiadłości.  

Obejrzyj amerykański horror w serwisie CDA Premium – The Boy (2016) Lektor PL

Obejrzyj zwiastun – The Boy (2016) Lektor PL

Hiszpański horror o domu dziecka – Sierociniec (2007)

Laura wychowała się w domu dziecka. Teraz trzydziestoletnia kobieta wraca w rodzinne strony, aby w tym samym miejscu stworzyć ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci. Jej plany krzyżują się jednak z działaniem tajemniczych sił. Laura zaczyna podejrzewać, że coś złowrogiego kryje się w murach wiekowej posiadłości. Kobieta musi zrobić wszystko, aby rozwikłać tajemnicę i ochronić dzieci. Producentem filmu jest Guillermo del Toro – dwukrotny zdobywca Oskara.

Obejrzyj hiszpański horror w serwisie CDA Premium – Sierociniec (2007) Lektor PL

Obejrzyj zwiastun – Sierociniec (2007)

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami:

TAGI: / / /