Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowości filmowe na jesienny wieczór – co obejrzeć na CDA Premium?

Nowości filmowe na jesienny wieczór – co obejrzeć na CDA Premium?

Jesienna pogoda coraz mniej sprzyja długim spacerom, dlatego coraz chętniej sięgamy po dobry film na wieczór. Co warto obejrzeć, kiedy za oknem pada deszcz, wieje zimny wiatr, a dzień staje się krótszy? Nowości filmowe na CDA Premium są w tym przypadku dobrym pomysłem na udany wieczór. Poniżej zamieszczamy propozycję najlepszych, jesiennych premier filmowych w serwisie cda.pl.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD nieustannie zdobywają coraz większą popularność. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Wybierz - przycisk

Hiszpański horror o nawiedzonym domu – Numer 32 (2020)

Rodzina przeprowadza się do nowego mieszkania. Już niedługo przekonają się, że nie są jedynymi, którzy zamieszkują wymarzony dom. Złe duchy dawnych mieszkańców apartamentu numer 32 będą stanowić poważne zagrożenie dla życia przerażonej familii. W czym tkwi sekret apartamentu i co naprawdę kryje się w czterech ścianach nowego lokum?

Link do hiszpańskiego horroru Apartament 32 w serwisie CDA PremiumApartament 32 (2020)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Film akcji z Nicolasem Cagem w roli głównej – Domino śmierci (2019)

Pewnego dnia do podrzędnego hotelu w Ameryce Południowej trafia trójka nietypowych gości. John „Pająk” (w roli Nicolas Cage), który prowadzi upadający biznes jest świadkiem strzelaniny. Wkrótce zostanie wplątany w ciąg niebezpiecznych zdarzeń, które kryją pewną tajemnicę.

Link do filmu akcji Domino śmierci w serwisie CDA PremiumDomino śmierci (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Horror science-fiction o UFO – Mroczne spotkanie (2019)

Lata 80-te w Stanach Zjednoczonych. Na pensylwańskiej prowincji pewne małżeństwo dotyka tragedia. W niewyjaśnionych okolicznościach znikają ich córki. Równo rok po tym wydarzeniu na niebie pojawiają się tajemnicze światła, które stają się początkiem przerażających scen i paranormalnych zjawisk, z którymi rodzina będzie musiała się zmierzyć. Czy uda się im rozwiązać tajemnicę zaginięcia dzieci?

Link do filmu Mroczne spotkanie w serwisie CDA PremiumMroczne spotkanie (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Kontynuacja Kobiet Mafii Patryka Vegi – Kobiety mafii 2 (2019)

Po zapanowaniu nad półświatkiem w stolicy Nina (w roli Agnieszka Dygant) postanawia wejść w biznes z przemytnikami narkotyków. W tym celu wraz z gangiem udaje się do Kolumbii, aby utworzyć nowy szlak przemytniczy.

Link do filmu Kobiet mafii 2 w serwisie CDA PremiumKobiety mafii 2 (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Polska komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem – Planeta singli 2 (2018)

Ania, która jest nauczycielką i Tomek – popularny prezenter telewizyjny nie mają najlepszych dni co powoduje, że ich związek przeżywa kryzys. Sprawy nie ułatwia fakt, że muszą wspólnie poprowadzić świąteczny program na żywo. Pojawienie się tajemniczego milionera na horyzoncie, który próbuje rozkochać w sobie Anię jeszcze bardziej komplikuje życie Tomka.

Link do filmu w serwisie CDA PremiumPlaneta singli 2 (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Czeska komedia o Amerykanach – Ostania arystokratka (2020)

Rodzina Kostków, która od przeszło 40 lat mieszka w Ameryce dowiaduje się, że w Czechach znajduje się posiadłość ich przodków. Czym prędzej przeprowadzają się do Czech, aby odzyskać rodowy zamek. Jednak ich wyobrażenie o arystokratycznym życiu w środkowej Europie rozmywa się z rzeczywistością. Rodzina Kostków stanie przed trudnym wyborem sprzedaży majątku lub jego ratowaniem, a ich przygody wzbogaci mnóstwo zabawnych perypetii i nieoczekiwanych zwrotów akcji.  

Link do czeskiej komedii w serwisie CDA PremiumOstatnia Arystokratka (2020)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Norweski thriller o uwięzionych w tunelu kierowcach – Tunel (2019)

W norweskim tunelu dochodzi do poważnego wypadku, w wyniku którego zostają uwięzieni ludzie. Ekipa ratunkowa będzie musiała zmierzyć się nie tylko z niską temperaturą i brakiem powietrza, ale przede wszystkim czasem, którego pozostało bardzo mało.

Link do norweskiego thrillera w serwisie CDA PremiumTunel (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Francuski film historyczny o namiętnym romansie w Paryżu – Curiosa. Sztuka uwodzenia (2019)

Dwoje wybitnych pisarzy – Marie de Régnier i Pierre Louÿs odbywają pełen zmysłowości i namiętności romans w otoczeniu pełnego miłości XIX wiecznego Paryża. Historia pisarzy przeplata się z początkiem walki Francuzek o prawa kobiet.

Link do francuskiego romansu w serwisie CDA PremiumCuriosa. Sztuka uwodzenia (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Francuska komedia o rodzinie i związkach – Singiel (2018)

Antoine wiedzie luźne życie singla wypełnione imprezami i przelotnymi romansami. Pewnego dnia do wynajmowanego mieszkania, w którym mieszka wprowadza się Jeanne. Początkowo Antoine jest bardzo zadowolony z towarzystwa piękniej współlokatorki. Jednak sprawę komplikuje fakt, że nie wprowadziła się sama.

Link do francuskiego romansu w serwisie CDA Premium – Singiel (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=xazZ6VAbxcE&ab_channel=vod-pl

Duński thriller fantasy z nadprzyrodzonymi mocami – Granica (2018)

Kontrowersyjne i mocne kino. Zdeformowana celniczka Tina posiada dar wyczuwania ludzkich emocji. Wykorzystuje swoje umiejętności do łapania przemytników. Pewnego dnia Tina spotyka podejrzanie wyglądającego Vore. Jest to też dzień, w którym po raz pierwszy otoczenie zakwestionuje jej umiejętności. Czy słusznie?

Link do duńskiego thrillera w serwisie CDA Premium – Granica (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=gwLOT2Tp6KI&ab_channel=TRAILERCITY

Dramat wojenny o losach pilotów podczas bitwy o Anglię – 303. Bitwa o Anglię (2018)

Polscy piloci odegrali kluczową rolę w obronie Anglii przed nazistowskim atakiem podczas II wojny światowej. Poznaj historię formowania i walki legendarnego dywizjonu polskich lotników – 303. Film jest owocem kooperacji polskich i brytyjskich twórców, a w rolach głównych występują m.in. Marcin Dorociński i gwiazdor serialu Gry o Tron Ewan Rheon.

Link do polsko-brytyjskiego filmu wojennego w serwisie CDA Premium – 303. Bitwa o Anglię (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Amerykański film akcji o wybuchowej przesyłce kurierskiej – Zabójcza przesyłka (2019)

Brytyjka pracująca jako kurier w Londynie zostaje wplątana w niebezpieczną rozgrywkę grupy przestępczej, planującej zamach. W przewożonej przez nią przesyłce znajduje się niebezpieczna bomba. Czy uda się jej rozbroić niebezpieczny ładunek nim będzie za późno?

Link do amerykańskiego filmu akcji w serwisie CDA Premium – Zabójcza przesyłka (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone do serwisu CDA Premium to doskonała okazja, aby zapewnić sobie dostęp do legalnego źródła z ponad 8000 filmami bezpośrednio od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny i nikt poza Tobą go nie posiada;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności dodawania karty płatniczej do konta podczas rejestracji – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Sprawdź także:

TAGI: / / /