Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane filmy wojenne na CDA Premium – 10 tytułów, które warto obejrzeć

Polecane filmy wojenne na CDA Premium – 10 tytułów, które warto obejrzeć

Jeżeli szukasz sprawdzonego filmu wojennego sprawdź bibliotekę CDA.pl – znajdziesz w niej wysoko oceniane oraz nagradzane tytuły o historycznych bitwach. Dzięki współpracy cda.pl i home.pl w łatwy i wygodny sposób otrzymasz nielimitowany dostęp do ponad 7000 filmów (w tym znanych produkcji wojennych), kinowych hitów, seriali oraz projektów niezależnych. Nie wiesz od czego zacząć? Zapoznaj się z naszą listą polecanych produkcji batalistycznych, które warto obejrzeć w 2020 roku.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Film wojenny o zamachu na nazistowskiego polityka – Kryptonim HHhH (2017)

W czasach, gdy Niemcy zaangażowane są w prowadzenie działań wojennych na frontach II wojny światowej, grupa śmiałków z ruchu oporu postanawia przeprowadzić zamach na życie wpływowego, nazistowskiego polityka.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumKryptonim HHhH (2017)

Obejrzyj zwiastun:

Dramat wojenny o piosenkarce – Czarna księga (2006)

Podczas II wojny światowej, żydowska piosenkarka cudem unika śmierci z rąk nazistów i przedostając się przez granicę, aby dołączyć tam do holenderskiego ruchu oporu, w którym przybiera kryptonim Ellis.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumCzarna księga (2006)

Obejrzyj zwiastun:

Film o wojnie w Afganistanie – Wojna (2015)

Standardowa misja patrolowa zmienia się w koszmar, gdy żołnierze pod dowództwem sierżanta Pedersena dostają się pod ostrzał Talibów. Sytuacja wydaje się bez wyjścia, a więc w celu ocalenia życia swojego i swoich ludzi, sierżant zostaje postawiony przed ciężkim wyborem.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumWojna (2015)

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny nagrodzony Oskarami – Pianista (2002)

Wybitny dramat wojenny w reżyserii Romana Polańskiego, opowiadający historię żydowskiego muzyka Władysława Szpilmana, zamkniętego przez nazistów w warszawskim getcie. Film został nagrodzony 3 Oskarami, w tym dla najlepszej roli męskiej oraz za reżyserię.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumPianista (2002)

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny o Powstaniu Warszawskim – Miasto 44 (2014)

Stefan wraz z przyjaciółmi od 5 lat żyją w okupowanej przez nazistów Warszawie. Mieszkańcy miasta czują, że wojna niedługo się skończy i przygotowują się odbicia miasta z rąk Niemców. Jednak, gdy naziści pacyfikują powstanie, życie młodych przyjaciół staje na włosku.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumMiasto 44

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny o konflikcie na Ukrainie – Cyborgi (2017)

Bitwa o lotnisko w Doniecku była jednym z najkrwawszych i najbardziej śmiercionośnych epizodów wojny ukraińsko-rosyjskiej sprzed 6 lat. Film opisuje historię grupy ukraińskich żołnierzy, którzy do ostatniej kropli krwi bronili terenu lotniska przed rosyjskimi oddziałami w Donbasie wiosną 2014 roku.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumCyborgi (2017)

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny o walce w przestworzach – Śniegi wojny (2012)

W roku 1940 między Brytyjczykami a Niemcami toczą się ciężkie walki w powietrzu o Norwegię. Kiedy podczas ostrzału 2 wrogie samoloty spadają na ziemię, ich załogi, które do tej pory walczyły na śmierć i życie muszą połączyć siły, aby przetrwać ciężką, norweską zimę.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumŚniegi Wojny

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny o saperach w Iraku – W pułapce wojny (2008)

W Iraku stacjonują amerykańcy żołnierze, których zadaniem jest rozminowywanie ładunków wybuchowych. W elitarnej jednostce nie brakuje wewnętrznych konfliktów i problemów, jednak żołnierze muszą wybrać priorytety, aby wykonać powierzoną misję.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumW pułapce wojny (2008)

Obejrzyj zwiastun:

Film wojenny o konflikcie w Abchazji – Mandarynki (2013)

W roku 1992 region Abchazja rozpoczął walki o odłączenie się od terytorium Gruzji. W małej, abchaskiej wiosce pozostało już tylko dwóch Estończyków. Pewnego dnia pod ich dach trafiają wycieńczeni wojną żołnierze. 

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumMandarynki (2013)

Obejrzyj zwiastun:

Polski film wojenny – Demony wojny wg Goi (1998)

Polska jako członek ONZ wykonuje misję pokojową w ogarniętej konfliktem Bośni. Po otrzymaniu wezwania ratunkowego, pomimo sprzeciwu dowództwa, polscy żołnierze wyruszają na pomoc załodze zestrzelonego, norweskiego śmigłowca.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumDemony wojny wg Goi

Polski film wojenny - Demony wojny wg Goi
Demony wojny wg Goi, reż. Władysław Pasikowski / źródło – imdb.com

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Szukasz innych filmów? Sprawdź nasze pozostałe listy polecanych tytułów: