Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jaki horror warto obejrzeć na cda.pl? Lista polecanych filmów od home.pl.

Jaki horror warto obejrzeć na cda.pl? Lista polecanych filmów od home.pl.

Szukasz rozrywki na weekend, a prognoza pogody nie zapowiada dobrej aury? To znak, że musisz obejrzeć dobry film. Dzięki współpracy home.pl z cda.pl już dziś możesz uzyskać dostęp do biblioteki ponad 7000 tytułów m.in. kinowych hitów, seriali i produkcji niezależnych. Nie wiesz co wybrać? Pomożemy Ci! Poznaj listę 5 polecanych horrorów od home.pl.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Materiały bez limitów transferu i reklam dostępne są dla użytkowników cda.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Skorzystaj z oferty home.pl i oglądaj filmy online już od 66 groszy dziennie. Kod dostępu do biblioteki filmowej otrzymasz od razu na maila po opłaceniu zamówienia.

Horror o demonie w domu – Babadook (2014)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Babadook (ang. The Babadook)

Opis fabuły: to jeden z ciekawszych horrorów ostatnich lat. Samotna matka o imieniu Amelia wychowuje swojego nastoletniego syna. Dziecko twierdzi, że w ich domu zamieszkał potwór. Ciąg nieprzewidywanych zdarzeń, problemy w życiu osobistym i w pracy oraz seria niewytłumaczalnych zjawisk potęguje dramatyczną sytuację rodziny. Amelia z czasem utwierdza się w przekonaniu, że coś demonicznego zamieszkało w ich domu.

Obejrzyj zwiastun:

Horror o zjawiskach nadprzyrodzonych – Szepty (2011)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Szepty (ang. The Awakening)

Opis fabuły: to trzymający w napięciu horror, opowiadający historię Florence – demaskatorki oszustów i fałszywych medium. Jej życie zmienia się, gdy podążając tropem śmierci chłopca w męskim internacie doświadcza paranormalnych zdarzeń, których nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć.

Obejrzyj zwiastun:

Horror o lalce – Chłopiec (2016)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Chłopiec (ang. The Boy)

Opis fabuły: to historia amerykańskiej niani – Grety, która chcąc zerwać z przeszłością, przeprowadza się do Anglii i zatrudnia się w pałacu na prowincji. Na miejscu okaże się, że jej nowym podopiecznym nie będzie człowiek, a lalka ludzkich rozmiarów. Z czasem niania zauważa, że jej nowy podopieczny nie jest tylko bezwładną kukłą, a seria niewyjaśnionych zdarzeń i zniknięcie jego opiekunów spowoduje, że bohaterka znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Obejrzyj zwiastun:

Horror o pradawnym złu czającym się w lesie – Wiedźma (2019) 

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Wiedźma (2019)

Opis fabuły: młody chłopak podczas wakacyjnej przerwy odwiedza swojego ojca, aby trochę zarobić i odpocząć z dala od miasta na łonie natury. Z czasem nastolatek zauważa, że ​​w okolicy dzieją się dziwne, niewytłumaczalne rzeczy. Wkrótce zarówno on jak i jego najbliżsi znajdą się w dużym niebezpieczeństwie, gdy na jaw wyjdzie, że w zakamarkach starego lasu żyje pradawna wiedźma.

Obejrzyj zwiastun:

Horror o opuszczonym domu – Kobieta w czerni (2012)

Link do filmu w serwisie CDA Premium – Kobieta w czerni (ang. The woman in black)

Opis fabuły: młody notariusz otrzymuje zadanie uporządkowania spraw spadkowych po zmarłej właścicielce domu. Jego pojawienie się w miasteczku na prowincji rozpoczyna serię niewyjaśnionych śmierci okolicznych mieszkańców. Odizolowana od stałego lądu opuszczona posiadłość skrywa tajemnicę, która może kosztować go życie.

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Sprawdź również:

TAGI: / / / /