Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

10 najlepszych komedii na wieczór – co obejrzeć na CDA?

10 najlepszych komedii na wieczór – co obejrzeć na CDA?

Dobra komedia na wieczór to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Jeśli szukasz propozycji, dzięki której spędzisz miło czas – zapoznaj się z naszą listą tytułów, które znajdziesz w bibliotece CDA Premium. Zestawienie obejmuje zarówno najczęściej oglądane produkcje na popularnej w Polsce platformie VOD, jak również pozycje mniej znane szerszej publiczności.

Filmy bez reklam i limitów dostępne są wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i odbierz kod do serwisu już od 66 gr dziennie.

Green Book (2018) – dobra komedia nagrodzona Oskarami

Tony (Viggo Mortensen), cwaniaczek z Bronxu, zatrudnia się jako szofer wybitnego muzyka. Z pozoru różni ich wszystko: majątek, wykształcenie, sposób bycia, czy ulubione jedzenie. Z czasem jednak okazuje się, że ich pełna przygód podróż staje się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Co robimy w ukryciu (2014) – komedia o wampirach i ich niecodziennych problemach

Grupa filmowców towarzyszy Viago, Deaconowi i Vladislavowi w ich codziennych obowiązkach, kłótniach, czy nocnych wypadach na miasto. W trakcie seansu i przy użyciu dobrych żartów dowiadujemy się, jak żyje się wampirom w obecnych czasach, kiedy apetyt na ludzką krew nie jest już żadnym zmartwieniem.

Guns Akimbo (2019) – pełna akcji komedia z Danielem Radcliffem

Miles (Daniel Radcliffe) jest nudnym projektantem gier. Zostaje zmuszony do wzięcia udziału w śmiertelnym show, oglądanym przez miliony widzów. Z przymocowanymi do dłoni pistoletami staje do walki, którą musi odbyć z Nix – ulubienicą publiczności.

Roman Barbarzyńca (2011) – pełna humoru animacja

Główny bohater, Roman (Maciej Stuhr), jest zakałą wioski. Po ataku na plemię staje się jednak jedyną nadzieją na uratowanie barbarzyńców. Wyrusza w podróż wraz z nastoletnim bardem – Wrzaskierem i młodą wojowniczką Ksenią – aby odnaleźć legendarny miecz wojownika Cranea. To jedyna broń, dzięki której odniesie zwycięstwo.

Głosu postaciom użyczyli znani artyści: Maciej Stuhr, Czesław Mozil, Jacek Braciak.

Facet na miarę (2016) – francuska, romantyczna komedia na wieczór

Diane pewnego dnia odbiera telefon stacjonarny i dowiaduje się, że zgubiła swoją komórkę. Oddanie telefonu jest połączone z kolacją z nieznajomym znalazcą, którego „nie sposób przegapić”. Alexandre okazuje się być najprzystojniejszym mężczyzną w restauracji, ale również… najniższym. Oboje ulegają romantycznej fascynacji i zaczynają czerpać z życia pełnymi garściami.

Mężczyzna imieniem Ove (2015) – szwedzki komediodramat z mądrym przesłaniem

Zmęczony życiem Ove od wielu lat rozmyśla o śmierci swojej żony. W efekcie stał się zrzędą, która uprzykrza życie mieszkańcom osiedla. Czary goryczy dopełnia utrata pracy. Bohater postanawia więc popełnić samobójstwo. W tym samym czasie do domu naprzeciwko wprowadza się nowa rodzina, która wywraca życie Ovego do góry nogami.

Poznaj zabawną i jednocześnie wzruszającą historię, która otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii Najlepsza Komedia.

Koniec żartów (2019) – lekka komedia o nietypowej przyjaźni

Scott po czterech latach pogoni za marzeniem o karierze komika ostatecznie ponosi klęskę. Pewnego wieczoru nawiązuje znajomość z ekscentrycznym dermatologiem – Martym. Scott i Marty pomagają sobie wzajemnie w odszukiwaniu odwagi, aby stawić czoła życiowym porażkom.

Rodziny się nie wybiera (2018) – francuska komedia dla całej rodziny

Genialny projektant wnętrz, który rzekomo wychował się w sierocińcu, pewnego dnia traci pamięć i odzyskuje przytomność jako 17-latek. Sytuacja komplikuje się, ponieważ nie poznaje swojej obecnej partnerki i zapomina, jak używać pięknego paryskiego akcentu. Życie Valentina staje na głowie również z powodu jego bliskich, którzy chcą dla niego jak najlepiej.

Jabłka Adama (2005) – duńska komedia z czarnym humorem

Na wiejską parafię trafia młody neonazista Adam. Na miejscu poznaje „kolegów” odbywających w tym miejscu karę: Araba-terrorystę i byłego tenisistę-alkoholika. Jednak najbardziej intrygującą postacią wydaje się być sam gospodarz – pastor Ivan. To właśnie między Adamem, a Ivanem rozegra się wymagająca próba charakterów.

Magik z Nowego Jorku (2014) – komedia z Adamem Sandlerem

Max (Adam Sandler) prowadzi szewski biznes w Nowym Jorku. Pracuje w sklepie przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Pewnego dnia codzienną rutynę przerywa nieoczekiwane znalezisko – nieodkryta dotąd magiczna maszyna, która pozwala znudzonemu dotychczasowym życiem Maxowi spojrzeć na świat w nowy sposób.

Jak obejrzeć komedię w CDA Premium dzięki kodom przedpłaconym?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności dodawania karty płatniczej do konta – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty podarunkowe wielu rodzajów. Odwiedź stronę home.pl/marketplace/rozrywka/ i wybierz coś dla siebie!

Szukasz innych filmowych inspiracji? Sprawdź pozostałe rekomendacje: