Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jakie filmy przygodowe obejrzeć na CDA Premium? TOP 10 polecanych tytułów

Jakie filmy przygodowe obejrzeć na CDA Premium? TOP 10 polecanych tytułów

Jeśli szukasz tytułów z wartką akcją i oryginalnymi historiami, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów przygodowych, które obejrzysz w serwisie CDA Premium (cda.pl).

Chcesz oglądać filmy na CDA Premium bez reklam i limitów, a dodatkowo uzyskać dostęp do unikalnej bazy ponad 10 tysięcy produkcji? Skorzystaj z kodów prepaid CDA Premium i oglądaj nowości VOD już za 66 groszy dziennie.

Najlepsze filmy przygodowe na CDA Premium

Dobry film przygodowy łączy w sobie akcję i ciekawie opowiedzianą historię. W CDA Premium znajdziesz pozycje, które posiadają oba elementy, dzięki czemu są popularne wśród tysięcy użytkowników tego serwisu. Najlepsze produkcje z gatunku przygody poznasz poniżej.

Dżungla (2017)

Zbuntowany bez większego powodu Yossi (Daniel Radcliffe) udaje się w samotną podróż po świecie. Po nawiązaniu bliższej relacji z Marcusem (nauczycielem ze Szwajcarii) i Kevinem (amerykańskim fotografem), udają się na wyprawę do boliwijskiej dżungli. Zaprawieni do boju pasjonaci natury zostają jednak opuszczeni przez ich przewodnika, przez co przygoda życia staje się piekłem. Dżungla to propozycja dla fanów survivlu, produkcja dla widzów o mocnych nerwach.

Piknik z niedźwiedziami (2016)

3 legendy kina na jednym ekranie – Robert Redford, Nick Nolte i Emma Thompson w brawurowej, ciepłej komedii o podróży, która staje się szansą na oderwanie się od codzienności. Emerytowany pisarz Bryan postanawia wbrew woli rodziny wyruszyć na legendarny Szlak Appalachów. Zabiera ze sobą swojego wieloletniego przyjaciela, borykającego się z problemami finansowymi Stephena. Ten pomysł zmieni ich życie już na zawsze.

Jak zostałem gangsterem (2019)

Akcja rozpoczyna się w latach 70-tych. Już wtedy młody Bohater wie, że przemoc i adrenalina są tym, co zdecydowanie go pociąga. Wraz z dorastaniem odkrywa w sobie gangsterski talent, który staje się fundamentem organizacji zrzeszającej najgroźniejszych polskich mafiosów.

Ogniem i mieczem (1999)

Kultowa adaptacja powieści otwierającej trylogię Henryka Sienkiewicza, która opowiada o miłości, nienawiści, zazdrości i żądzy władzy. Kiedy w XVII w. zbliża się wojna pomiędzy Rzeczpospolitą, a Kozakami, Jan Skrzetuski (Michał Żebrowski) wraca z Krymu i uwalnia dowódcę Kozaków – Bohdana Chmielnickiego. Gdy wraca do Łubniów, pomaga Helenie Kurcewiczównie (Izabella Scorupco), w której zakochuje się ze wzajemnością. Nie wie jednak, że została ona już obiecana innemu mężczyźnie.

Sokół z masłem orzechowym (2019)

Zak, młody chłopak z zespołem Downa, ucieka z domu opieki, aby spełnić swoje marzenia i zostać zawodowym zapaśnikiem. Jego trenerem zostaje drobny przestępca Tyler. Razem trenują i bawią się pijąc whisky i łowiąc ryby. Ta lekka i jednocześnie budująca historia pokazuje, że marzenia są dla każdego i na pewnym etapie ich realizacji ograniczenia nie istnieją.

Na głęboką wodę (2018)

Historia oparta na faktach. Clare i Donald są szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes upada, Donald postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata. Bez doświadczenia, ani przygotowania chce przetrwać samotny rejs i wygrać. Wszystko po to, aby swoim sukcesem zapewnić byt rodzinie.

Tańczący z wilkami (1990)

Nagrodzony 7 Oscarami klasyk amerykańskiego kina. Porucznik Dunbar (Kevin Costner) zostaje wysłany do wybranej przez siebie jednostki. Na nowym terenie poznaje wilka, który zaciekawiony obecnością człowieka, doprowadza go do okolicznych Indian. Z początku rdzenni mieszkańcy darzą Dunbara nieufnością. Z czasem jednak porucznik zyskuje w nich oddanych przyjaciół.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017)

Kosmiczni agenci odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi, udają się na misję do Miasta Tysiąca Planet. W centrum politycznym całej galaktyki zmierzą się z siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Atlas chmur (2012)

Cloud Atlas jest przykładem na to, że jeden dobry uczynek z zamierzchłych czasów może doprowadzić do rewolucji w dalekiej przyszłości. Śledzimy losy bohaterów różnych epok i zakątków świata, których z pozoru nic nie znaczące decyzje mają wpływ na przyszłość, teraźniejszość i przeszłość naszej planety.

Roman Barbarzyńca (2011)

Roman (Maciej Stuhr) jest zakałą wioski. Po ataku na plemię staje się jednak jedyną nadzieją na uratowanie barbarzyńców. Wyrusza w podróż wraz z nastoletnim bardem – Wrzaskierem i młodą wojowniczką Ksenią – aby odnaleźć legendarny miecz wojownika Cranea. To jedyna broń, dzięki której może odnieść zwycięstwo.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Oficjalny partner CDA, home.pl, oferuje kody przedpłacone gwarantujące dostęp do pełnej biblioteki ponad 10 tysięcy legalnych filmów od dystrybutorów. Kupując kody w home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod jest unikalny,
  • Kod otrzymasz od razu na swoją skrzynkę e-mail,
  • Aktywujesz konto Premium bez konieczności podawania danych karty płatniczej.

Wybierz kod na okres 30 lub 90 dni. Więcej szczegółów sprawdzisz na home.pl/cda-pl-premium.

Sprawdź również inne propozycje na CDA: