Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe filmy w CDA Premium – luty 2022

Nowe filmy w CDA Premium – luty 2022

Lutowe premiery w serwisie cda.pl to kolejna dawka filmowych wrażeń dla widzów w całej Polsce. Dla wielu z nich to premiera, ponieważ większość tytułów, które pojawia się w bazie nie była dostępna w kinach lub innych serwisach VOD. Warto przy tym pamiętać, że dostęp do produkcji filmowych na CDA jest dostępny nie tylko przez przeglądarkę, ale również aplikację na smartfonie oraz telewizorze. Sprawdź propozycje na luty w 2022 roku w CDA Premium i odbierz kod dostępu do konta.

Jeśli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów, skorzystaj z kodów przedpłaconych CDA Premium. Dzięki temu otrzymasz dostęp do legalnych filmów online już od 66 groszy dziennie klikając w poniższy przycisk:

Niezłomni (2020)

Niezłomni, to historia najsłynniejszego francuskiego mima – Marcela Marceau (Jesse Eisenberg), który podczas II wojny światowej dołączył z grupą skautów do ruchu oporu. Dzięki niezwykłej determinacji i swojemu talentowi aktorskiemu usiłuje ocalić życie dzieci pochodzenia żydowskiego.

Jezioro dzikich gęsi (2019)

Nagrodzony Srebrną Kamerą chiński kryminał opowiada historię Zhou – szefa gangu złodziei, który przypadkowo zabija policjanta. Postanawia uciekać przed władzą, ponieważ za jego głowę zostaje wyznaczona wysoka nagroda. Pomaga mu w tym Aiai Liu, elegancka kobieta wysłana przez towarzyszy zbiega. Film odpowiedni dla fanów brutalnego kina akcji.

Gentleman z rewolwerem (2018)

Film, którego głównym przesłaniem są słowa: Carpe diem. Jest to zabawna opowieść o najbardziej czarującym i dobrze wychowanym złodzieju w historii. Forrest Tucker (Robert Redford) 30 razy uciekał z więzienia dokładnie po to, aby wciąż rabować banki. Nie w kominiarce i pośpiechu, a z klasą i kulturą. Mając na karku siedemdziesiątkę ciężko zrezygnować z pewnych przyzwyczajeń, jednak refleksji w tym przypadku towarzyszy nowo poznana kobieta.

Na głęboką wodę (2018)

Historia oparta na faktach. Clare i Donald są szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes upada, Donald postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata. Bez doświadczenia, ani przygotowania chce przetrwać samotny rejs i wygrać. Wszystko po to, aby swoim sukcesem zapewnić byt rodzinie. W rolach głównych gwiazdy brytyjskiego kina: Colin Firth i Rachel Weisz.

Gamer (2009)

W niedalekiej przyszłości odbywa się gra, w której gracze kierują ruchami postaci. Są nimi w tym przypadku prawdziwi ludzie, którzy grają na śmierć i życie. Poczynania Kable’a (Gerard Butler) na żywo śledzą miliony widzów. Z czasem główny bohater postanawia stoczyć bitwę na własnych zasadach, atakując opresyjny system.

Frantz (2016)

Akcja dzieje się w latach 20. XX wieku, tuż po wojnie. Anna odwiedza miejsce spoczynku poległego na froncie narzeczonego, gdzie spotyka Adriena – młodego Francuza, który przedstawia się jako przyjaciel zmarłego. Między Anną, a Adrienem rodzi się wyjątkowa więź i z czasem pojawia się pytanie: czy tajemniczy Francuz jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje?

U niej w domu (2012)

Nagrodzona Europejską Nagrodą Filmową historia o potędze wyobraźni. Germain jest znudzonym nauczycielem literatury i niespełnionym pisarzem. Jego życie nabiera barw, gdy poznaje młodego chłopaka, u którego dostrzega talent pisarski. 16-letni Claude wkracza w osobiste życie rodziny swojego kolegi i opisuje wszystko, co uda mu się podejrzeć. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, gdy czas spędzany w obcym domu powoduje coraz bliższą relację z matką szkolnego kolegi.

Obywatel Jones (2019)

Młody i ambitny dziennikarz Gareth Jones (James Norton) zyskał sławę pisząc artykuł o spotkaniu z Hitlerem w 1933 roku. Kolejny duży temat w którym macza palce to gwałtowna modernizacja Związku Radzieckiego. W tym celu udaje się w podróż do Moskwy, aby przeprowadzić wywiad ze Stalinem. Odkrywa w ten sposób dramat reżimu, który jest tłumiony przez sowieckich cenzorów.

Małżeńskie porachunki (2017)

W naszym zestawieniu musiała się pojawić także propozycja z polskim akcentem! W tej duńskiej komedii z czarnym humorem obserwujemy poczynania Igora (Marcin Dorociński), który wyznaje zasadę, że zabójstwo małżonka jest tańsze niż rozwód. Oprócz Dorocińskiego obsadę zasilają bohaterzy z Jabłek Adama: Ulrich Thomsen i Nicolas Bro.

Gdzie kupić kody CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z kodów od home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na home.pl/cda-pl-premium.

Sprawdź również inne propozycje na CDA:

TAGI: / / / /