Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

TOP 9 filmów z Jean-Claude Van Damme’em na CDA Premium

TOP 9 filmów z Jean-Claude Van Damme’em na CDA Premium

Jean-Claude Van Damme to belgijski aktor, który zrobił dużą karierę w amerykańskich produkcjach spod znaku akcji, walki wręcz i dużej ilości wybuchów. Produkcje dobrze znane z kaset VHS są wciąż chętnie oglądane i doceniane przez miłośników gatunku. Jeżeli zaliczasz się do grona fanów Jeana-Claude’a Van Damme’a lub chcesz poznać jego fenomen – sprawdź naszą listę TOP 9 produkcji z legendą kina akcji lat 80-tych i 90-tych.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Wybierz - przycisk

Film akcji o wojnie gangów – Inferno piekielna walka (1998)

W mieście podzielonym przez rywalizujące ze sobą gangi pojawia się obcy – w tej roli Jean-Claude Van Damme. Tajemniczy mężczyzna okaże się ostatnią deską ratunku dla mieszkańców i szansą na zakończenie sporu między gangsterami.

Link do filmu akcji z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumInferno piekielna walka (1998)

Obejrzyj zwiastun:

Kultowy film akcji z lat 80-tych – Kickboxer (1989)

Brat sparaliżowanego podczas nieczystej walki zawodnika poprzysięga zemstę na oprawcy i rozpoczyna treningi sztuk walki Muai Thai pod okiem zdziwaczałego, podstarzałego mistrza z Tajlandii. Jeden z najlepszych i na pewno najcieplej wspominanych filmów ery VHS.

Link do filmu akcji z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumKickboxer (1989)

Obejrzyj zwiastun:

Jean-Claude van Damme w dramacie – JCVD (2008)

Legendarny Belg, który nie raz ratował świat, wziął w 2008 roku udział w nietuzinkowym projekcie. JCVD nie jest klasycznym filmem akcji, do jakiego przyzwyczaił swoich fanów aktor. To bardziej dramat, w którym van Damme rozlicza się ze swoją karierą i pokazuje swoje najlepsze, aktorskie oblicze. Warto obejrzeć, choćby dla niesamowitego kontrastu, jaki bije od tej produkcji w porównaniu do pozostałych wyczynów Belga w Hollywood.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumJCVD (2008)

Obejrzyj zwiastun:

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – Pasażer (2002)

Agent Kristoff (w roli głównej Jean-Claude van Damme) i Galina są pasażerami pociągu jadącego przez Europę Wschodnią. Wkrótce maszyna zostaje przejęta przez groźnych terrorystów, którzy chcą zdobyć niebezpiecznego wirusa, mogącego zdziesiątkować populację ludzi na ziemi.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumPasażer (2002)

Obejrzyj zwiastun: 

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – Uniwersalny żołnierz: Regeneracja (2009)

Grupa groźnych terrorystów przejmuje nieczynną elektrownię w Czarnobylu na Ukrainie. W razie niespełnienia politycznych roszczeń przestępcy grożą wysadzeniem reaktora i spowodowaniem katastrowy na niewyobrażalną skalę. W celu unieszkodliwienia szalonych terrorystów wysłana zostaje jednostka specjalna amerykańskich komandosów, w skład której wchodzi również czterech Uniwersalnych Żołnierzy pierwszej generacji.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumUniwersalny żołnierz: Regeneracja (2009)

Obejrzyj zwiastun: 

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – Uniwersalny żołnierz IV: Dzień odrodzenia (2012)

Grupa nieznanych przestępców wchodzi się do mieszkania Johna. Podczas włamania ginie jego córka i żona, a on sam zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu rozpoczyna śledztwo, aby wytropić zabójców swojej rodziny. John trafia na ślad prowadzący do grupy elitarnych żołnierzy, którym przewodzi Luc Deveraux.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumUniwersalny żołnierz IV: Dzień odrodzenia (2012)

Obejrzyj zwiastun: 

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – Lwie serce (1990)

Były żołnierz – Lyon (w roli głównej Jean-Claude van Damme) ucieka z legii cudzoziemskiej, gdy otrzymuje informację, że jego rodzina jest w niebezpieczeństwie. Aby im pomóc Lyon będzie musiał wejść w świat nielegalnych walk.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumLwie serce (1990)

Obejrzyj zwiastun: 

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – W otchłani (2018)

Scott Wheeler (Jean-Claude Van Damme) i Marco (Dolph Lundgren) budzą się w sąsiadujących ze sobą celach znajdujących się w łodzi podwodnej. Uwięzieni muszą szybko wydostać się z pułapki i rozwikłać tajemnicę kto, oraz dlaczego uwięził ich w łodzi wyposażonej w głowice nuklearne.

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumW otchłani (2018)

Obejrzyj zwiastun: 

https://www.youtube.com/watch?v=8jtnZbWzNbk&ab_channel=MovieTrailersSource

Jean-Claude van Damme w filmie akcji – Więźniowie dzielnicy (2019)

Kiedy w waszyngtońskich dzielnicach biedy lokalny gang narkotykowy rekrutuje do swoich szeregów młodego chłopca, jego starszy brat Lucas szuka pomocy u pogrążonego w depresji weterana z zespołem stresu pourazowego (w roli głównej Jean-Claude van Damme)

Link do filmu z Jean-Claude Van Dammem w serwisie CDA PremiumWięźniowie dzielnicy (2019)

Obejrzyj zwiastun: 

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Sprawdź również inne listy:

TAGI: / /