Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane filmy science-fiction na CDA Premium – 8 tytułów wartych obejrzenia

Polecane filmy science-fiction na CDA Premium – 8 tytułów wartych obejrzenia

Fantastyka naukowa od zawsze gromadzi w kinach wielu fanów mocnych wrażeń i produkcji zrealizowanych z dużym rozmachem. Nie musisz jednak ograniczać się do dużych sal, bo ambitne i ciekawe produkcje science-fiction obejrzysz również w domu! Zapoznaj się z naszą listą polecanych produkcji science fiction, które warto obejrzeć w serwisie CDA Premium i zaopatrz się w unikalny kod z dostępem do bazy ponad 7000 filmów i seriali. Szczegóły znajdziesz poniżej!

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Film o agentach w kosmosie – Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017)

Jedna z największych produkcji 2017 roku, oparta na znanym francuskim komiksie. Agenci specjalni Valerian oraz Laureline mają 10 godzin na rozwiązanie pewnej intrygi, której stawką są losy planety Alpha – legendarnej międzygwiezdnej stacji kosmicznej, która gromadzi rasy z całej galaktyki. Efektowna rozrywka dla starszych i młodszych widzów.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumValerian i Miasto Tysiąca Planet (2017)

Obejrzyj zwiastun:

Film o konflikcie w apartamentowcu – High-Rise (2015)

Główny bohater historii, ceniony patolog sądowy Robert, postanawia odizolować się od społeczeństwa i zamieszkać w luksusowym apartamentowcu, który zbudowano w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb bogatych mieszkańców Londynu. Okazuje się jednak, że zastana w nim idylla to tylko fasada kryjąca coś o wiele bardziej mrocznego i tajemniczego. Między bohaterem, a resztą mieszkańców zacznie narastać napięcie…

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumHigh-Rise (2015)

Obejrzyj zwiastun:

Film o postapokalipsie w Ameryce – Droga (2009)

Jeden z najciekawszych filmów w klimatach postapokalpitycznych, oparty na książce „Droga” autorstwa Cormaca McCarthy. Ojciec i syn, którzy przetrwali kataklizm w Ameryce, podróżują na południe. Otaczający ich, zniszczony i wyludniony świat jest jednak pełen niebezpieczeństw.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumDroga (2009)

Obejrzyj zwiastun:

Film o końcu świata – Te ostatnie godziny (2013)

Te ostatnie godziny to skromne, ale bardzo udane kino katastroficzne i science-fiction, rozgrywające się na kilka godzin przed apokalipsą. Opanowane przez chaos australijskie przedmieścia stają się miejscem, w którym swoje drogi skrzyżują młody mężczyzna praz mała dziewczynka. Czy to przypadkowe spotkanie może zmienić coś jeszcze w życiu bohaterów w dobie zbliżającego się końca świata?

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumTe ostatnie godziny (2013)

Obejrzyj zwiastun:

Film z mrocznym klimatem – Donnie Darko (2001)

Donnie to bystry nastolatek, który pewnego dnia zostaje uratowany przed śmiercią przez tajemniczego królika o imieniu Frank. Od tej pory chłopak nawiązuje z istotą specyficzną relację, dzięki której Frank wprowadza w jego życie coraz większe zamieszanie.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumDonnie Darko (2001)

Obejrzyj zwiastun:

Film z fabułą w jednej lokacji – Człowiek z Ziemi (2007)

To film dla miłośników skromnych, ale dobrze opowiedzianych historii. Profesor John Oldman to uniwersytecki wykładowca, który nieoczekiwanie rezygnuje ze swojej pracy. Informuje o tym swoich kolegów po fachu i zaprasza na małe przyjęcie w oddalonym od miasta domu. W trakcie spotkania mężczyzna postanawia opowiedzieć fantastyczną historię swojego życia jednocześnie informując, że… mieszka na Ziemi od 14 tysięcy lat.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumCzłowiek z Ziemi (2007)

Obejrzyj zwiastun:

Film o najstarszym człowieku na świecie – Mr. Nobody (2009)

Nemo Nobody to najstarszy człowiek żyjący w futurystycznym świecie przyszłości, w którym ludzkość osiągnęła nieśmiertelność. On jednak dla odmiany jest ostatnim śmiertelnikiem. Nieuchronnie zbliżający się koniec życia staje się dla niego doskonałym momentem na podsumowanie swoich dokonań. Opowiedziana historia przemierza przez kilka wymiarów czasowych, w trakcie których poznajemy głównego bohatera z różnej perspektywy.

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumMr. Nobody (2009)

Obejrzyj zwiastun:

Film o walce z nieznanym wrogiem – Coś (2011)

Prequel rewelacyjnego horroru z 1982 roku. Norwescy badacze na Antarktydzie przypadkowo odkrywają tajemniczą formę życia. Naukowa stacja polarna staje się miejscem walki o przetrwanie. Komu można w tej sytuacji zaufać jeśli wróg jest w stanie imitować każdego członka ekipy?

Link do filmu wojennego w serwisie CDA PremiumCoś (2011)

Obejrzyj zwiastun:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Szukasz innych filmów? Sprawdź nasze pozostałe listy polecanych tytułów: