Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze filmy akcji ze Stevenem Seagalem – TOP 10 na CDA Premium

Najlepsze filmy akcji ze Stevenem Seagalem – TOP 10 na CDA Premium

Filmy akcji ze Stevenem Seagalem liczone są już w dziesiątki i mimo skromnej promocji, potrafią trafić do zestawień najchętniej oglądanych pozycji w serwisach VOD. Sam aktor jest symbolem rożnych, śmiesznych żartów z karate, pistoletami, walką wręcz i mało wysublimowaną grą aktorską wtle. Jedno jest pewne – wieczór spędzony na oglądaniu filmów z tą gwiazdą to wieczór udany. Dzięki usłudze CDA Premium otrzymasz nielimitowany dostęp do tysięcy filmów, a w naszym rankingu TOP 10 znajdziesz najlepsze tytuły z filmografii Stevena Seagala, które znajdziesz właśnie w tym serwisie.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Wybierz - przycisk

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Niebezpieczny poker (2014)

Jack jest hazardzistą. Przez swój nałóg popadł w poważne długi. Kiedy pojawia się szansa na zdobycie pieniędzy, mężczyzna wplątuje się w ryzykowną intrygę. Jego sytuacja pogarsza się, kiedy przypadkowo zabija swojego zleceniodawcę.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Niebezpieczny poker (2014)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Zabójczy cel (2008)

Detektyw Jacob Stilwell zajmuje się tropieniem seryjnych zabójców. Jego kolejne zadanie sprowadza go do Memphis (USA), gdzie dwójka niebezpiecznych morderców dręczy mieszkańców miasta.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Zabójczy cel (2008)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Bestia (2003)

Córki byłego agenta CIA i amerykańskiego senatora, zostają uprowadzone w odległej Tajlandii. Rządowi negocjatorzy nie odnoszą sukcesów, tak więc Jake Hopper wyrusza w podróż, by dotrzeć do porywaczy i uratować młode kobiety z rąk porywaczy.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Bestia (2003)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Triumf sprawiedliwości (2016)

Decker – były agent federalny pracuje obecnie jako ochroniarz w sklepie. Pewnego razu ratuje piękną nieznajomą przed jej agresywnym chłopakiem. Wkrótce kobieta wraca do niego z propozycją obrabowania konwoju transportującego 2 miliony dolarów.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Triumf sprawiedliwości (2016)

Obejrzyj zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=M0StUzH-UtM&ab_channel=Pierwszyzwiastun

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Prowokacja (2005)

Dla Harlana Banksa nie ma zabezpieczenia nie do złamania. Jest złodziejem i mistrzem w swoim fachu, jednak jego dziewczyna chce, by znalazł w końcu zgodną z prawem pracę. Mężczyzna zostaje wrobiony w kradzież pieniędzy z kasyna i trafia do więzienia. Harlan Banks będzie musiał wywalczyć swoją wolność.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Prowokacja (2005)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Protektor (2009)

Były policjant – Roland Sallinger odszedł z zawodu po nieudanej akcji i zatrudnił się jako ochroniarz córki swojego dawnego przyjaciela. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porwana. Sallinger  tworzy grupę profesjonalistów, którzy pomogą uwolnić ją z rąk porywaczy.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Protektor (2009)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Żądza śmierci (2009)

Piękna Rosjanka, córka byłego członka mafii postanawia wziąć ślub. Jej wybrankiem jest syn największego wroga jej ojca. Wkrótce dochodzi do tragedii, w której ginie matka kobiety, a ona sama zostaje ciężko ranna. Do gry wchodzi Rusłan, który chce znaleźć winnych zamachu i wymierzyć sprawiedliwość.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Żądza śmierci (2009)

Obejrzyj zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=M0shmYd9gCg&ab_channel=foxabulous

Film akcji ze Stevenem Seagalem – W odwecie za śmierć (2010)

Agent Interpolu – Bobby, otrzymuje misję w Europie Wschodniej. Jego zadaniem będzie rozpracowanie grupy zajmującej się nielegalnym handlem bronią i narkotykami na Bałkanach. Pewnego dnia jego zespół wpada w strzelaninę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan podczas, której ginie jego kolega. Bobby rozpoczyna krwawą vendettę za śmierć swojego przyjaciela.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – W odwecie za śmierć (2010)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem – Naczelny dowódca (2019)

Funkcjonariusz CIA Jake Alexander wraz z zespołem młodych rekrutów ścigają najbardziej niebezpiecznych oraz znanych przestępców w Azji Południowo-Wschodniej. Podczas jednej z akcji ginie członek jego zespołu, a kierownictwo CIA wygasza sprawę. Jake odchodzi z służb specjalnych i postanawia na własną rękę wyjaśnić tajemniczą śmierć.

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA Premium – Naczelny dowódca (2019)

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem– Wyniszczenie (2018)

Axe, aby odpocząć i odciąć się od swojej przeszłości przeprowadza się do małej wioski na azjatyckiej prowincji. Wydaje się, że jego życie w końcu będzie spokojne, do momentu jednak, gdy z wioski zostaje uprowadzona młoda dziewczyna. Axe raz jeszcze będzie musiał wykorzystać swoje umiejętności sztuk walki, aby odbić porwaną dziewczynę z rąk groźnego, lokalnego przestępcy.  

Obejrzyj film akcji ze Stevenem Seagalem w CDA PremiumWyniszczenie (2018)

Obejrzyj zwiastun:

Bonus: 10 dodatkowych filmów z Stevenem Seagalem wartych obejrzenia

Poniżej przygotowaliśmy listę 10 dodatkowych filmów z Stevenem Seagalem, które powinien obejrzeć każdy miłośnik kina akcji:

Film akcji z serią brutalnych zabójstw – Nieuchwytny (1996)

Detektyw Campbell został zaangażowany w śledztwo dotyczące serii brutalnych morderstw. Sprawa budzi wiele kontrowersji, ponieważ ofiary posiadają ślady po rytualnych praktykach zabójstwa. Do rozwiązania zagadki i znalezienia morderców przyłącza się agent rządowy Jack Cole, który znany jest z niekonwencjonalnych metod prowadzenia śledztw.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o chińskiej mafii – Niebezpieczny człowiek (2009)

Były wojskowy Shane Daniels, wychodzi z więzienia. Jednak nie minęły jeszcze 24 godziny, a on już pakuje się w nowe kłopoty, bo jak nikt inny, Shane (w roli głównej Steven Seagal) ma talent do spotykania niewłaściwych ludzi w niewłaściwym momencie. Aby nie zostać zabitym w mafijnych porachunkach, będzie musiał odświeżyć swoje umiejętności sztuk walki i zmierzyć się z członkami chińskiej mafii.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o porachunkach handlarzy narkotyków – Wybraniec śmierci (1990)

Agent służb specjalnych – John Hatcher, poświęca życie walce z handlarzami narkotyków. Pewnego razu, gdy podczas akcji ginie jego partner, John porzuca karierę w policji i udaje się do rodzinnego miasta, aby odpocząć i rozpocząć spokojne życie. Jego spokój nie trwa jednak długo, gdyż dowiaduje się, że w jego mieście toczy się wojna karteli narkotykowych, które chcą zdobyć dominację na rynku. John porzuca spokojne życie i raz jeszcze staje do walki z złoczyńcami.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o tajnej broni – Śmiertelna rozgrywka (2018)

Agent specjalny CIA (w roli głównej niezawodny Steven Seagal) dowiaduje się, że terroryści planują przewieźć na teren USA broń masowej zagłady. Staje do walki z przestępcami, którzy będą musieli zmierzyć się z stonowaną furią nieprzewidywanego agenta i jego zdolnościami walki kung-fu.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o serii zamachów – Terrorysta (2001)

Policjant z sekcji przeciwdziałającej handlowi narkotykami traci swojego partnera. Po jego śmierci za wszelką cenę chce ustalić, kto dokonał jego zabójstwa. Mordercą okazuje się niezwykle groźny konstruktor bomb. Policjant musi sprzymierzyć się z dowódcą oddziału saperów (Steven Seagal) aby złapać przestępcę, tym czasem miastem wstrząsa seria wybuchów, w których giną ludzie.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o zemście – Wygrać ze śmiercią (1990)

Detektyw z słonecznego Los Angeles wychodzi z 7-letniej śpiączki. Jedyne czego pragnie to zemsty na kalifornijskim gangu, który wcześniej chciał pozbawić go życia.

Obejrzyj zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=sA2TWgIOhfk

Film akcji o tajnym agencie – W morzu ognia (1997)

W dawnych szybach kopalni zlokalizowanych w Appalachach mafia składuje bardzo niebezpieczne toksyczne odpady. Agent specjalny – Jack Taggart rozpoczyna akcję rozpracowania grupy przestępczej. Gdy zjawia się na miejscu, okoliczni mieszkańcy podchodzącą do niego z dużym dystansem, dlatego musi przybrać tajną tożsamość i zatrudnia się jako stolarz. W mieście nawiązuje nowe przyjaźnie, między innymi z lokalnym pastorem i Sarą Kellogg, jednak jego prawdziwa tożsamość może być dla nowych przyjaciół bardzo niebezpieczna.

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji ze Stevenem Seagalem w Detroit – Mroczna dzielnica (2001)

W amerykańskim mieście Detroit, niegdyś słynącego z prężnie działającego przemysłu samochodowego, szerzy się korupcja w szeregach policji. Funkcjonariusz Orin Boyd podejmuje wyzwanie uzdrowienia sytuacji w szeregach policji, a moc w tej misji otrzyma od Latrella Walkera – handlarza bronią.  

Obejrzyj zwiastun:

Film akcji o pojedynku z groźnym przestępcą – Nico – ponad prawem (1988)

Amerykański policjant – Nico Toscani trafia na ślad powiązań wpływowych biznesmenów i polityków z szajką handlarzy bronią. Gdy rozpoczyna śledztwo, mimo przykładnej służby, zostaje wyrzucony z szeregów policji. Nie zniechęca go to jednak do przerwania śledztwa, które może doprowadzić do rozbicia groźnej grupy przestępczej. Czy zdąży, zanim złoczyńcy spełnią groźby względem jego rodziny?

Obejrzyj zwiastun:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Sprawdź również inne listy: