Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

TOP 3 filmy akcji z Chuckiem Norrisem na CDA Premium

TOP 3 filmy akcji z Chuckiem Norrisem na CDA Premium

Chuck Norris to już legenda amerykańskiego kina akcji oraz internetowych memów, podkreślające jego niesamowite wyczyny. Mimo, że aktor ma na karku już 80 lat,wciąż aktywnie uczestniczy w nowych produkcjach oraz reklamach telewizyjnych. W tym artykule poznasz 3 najlepsze filmy, w których Norris pokazał swój kunszt. Wszystkie propozycje znajdziesz w serwisie VOD cda.pl, w ramach dostęp CDA Premium.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Filmy i materiały wideo są dostępne bez reklam i limitów wyłącznie dla użytkowników CDA.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Sprawdź ofertę home.pl i uzyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie.

Film akcji z Chuckiem Norrisem i Brucem Lee – Droga Smoka (1971)

Tang Lung (w roli głównej znany Bruce Lee) udaje się w podróż do Rzymu, aby wesprzeć przyjaciela rodziny, którego biznes jest nękany przez włoską mafię. Gangsterzy, którzy przyzwyczaili się do otrzymywania haraczu bez walki początkowo nie potraktowali poważnie Tang Lunga. Ich podejście szybko się zmieniło gdy przybysz zaprezentował swój kunszt sztuk walki. Kiedy mafia czuje zbliżającą się porażkę, wzywa na pomoc międzynarodowego mistrza sztuk walki – Colta (debiut Chucka Norrisa). Ich finałowa walka, która przeszła do historii scen kina akcji, odbędzie się w starożytnych ruinach rzymskiego Koloseum.

 Link do filmu akcji z Chuckiem Norrisem w serwisie CDA PremiumDroga Smoka (1971)

Obejrzyj fragment filmu:

Film akcji z Chuckiem Norrisem i Christopherem Neame– Mocne ciemności (1994)

Emisariusz piekła pojawia się na ziemi pod postacią profesora Malcolma Lockley (w roli Christopher Neame). Specjalizujący się w dziedzinie historii sztuki demon w hotelowym pokoju zabija rabina Shindlera (Ori Levy). Policjanci zaangażowani w sprawę – Frank Shatter (w roli głównej Chuck Norris) i Calvin Jackson (Calvin Levels) wkraczają w walkę dobra ze złem.

Link do filmu akcji z Chuckiem Norrisem w serwisie CDA PremiumMoce ciemności (1994)

Obejrzyj trailer:

Film akcji z Chuckiem Norrisem o mafijnych porachunkach – Zabójca (1991)

Cliff Garrett (w roli głównej Chuck Norris) odkrywa, że jego długoletni partner z patrolu policyjnego został przekupiony przez mafię. Zdradzony policjant cudem przeżywa i wnika w szeregi mafii pod zmienionym nazwiskiem, aby dokonać zemsty.

Link do filmu akcji z Chuckiem Norrisem w serwisie CDA PremiumZabójca (1991)

Obejrzyj trailer:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone to doskonała okazja, aby obejrzeć dobry film bez wychodzenia z domu. Jako oficjalny partner serwisu CDA Premium oferujemy kody pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Sprawdź także:

TAGI: / /