Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe filmy w CDA Premium – styczeń 2022

Nowe filmy w CDA Premium – styczeń 2022

Każdego miesiąca serwis cda.pl dodaje do swojego repertuaru kolejne filmy. Dla wielu z nich to premiera dla polskich użytkowników, ponieważ nie były one dostępne w kinach lub innych serwisach VOD. Sprawdź poniższą rozpiskę nowych tytułów w styczniu 2022 roku w CDA Premium i odbierz kod dostępu do bazy filmów.

Jeśli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów, skorzystaj z kodów przedpłaconych CDA Premium. Dzięki temu otrzymasz dostęp do legalnych filmów online już od 66 groszy dziennie klikając w poniższy przycisk:

Sokół z masłem orzechowym (2019)

Zak, młody chłopak z zespołem Downa, ucieka z domu opieki, aby spełnić swoje marzenia i zostać zawodowym zapaśnikiem. Jego trenerem zostaje drobny przestępca – Tyler. Razem trenują i bawią się pijąc whisky i łowiąc ryby. Ta lekka i jednocześnie budująca historia pokazuje, że marzenia są dla każdego i na pewnym etapie ich realizacji, ograniczenia nie istnieją.

W rolach głównych grają Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen.

30 gramów (2019)

Członek policyjnej grupy antynarkotykowej, Samad, usiłuje powstrzymać handel nielegalnymi substancjami działając często na granicy prawa. Jego nowe dochodzenie dotyczy pojmania „króla narkotyków” Nasseera Khakzada, ponieważ ma nadzieję, że jego aresztowanie pozwoli opanować narastający problem narkomanii.

30 gramów to irański kryminał, który nakreśla nie tylko przestępczy świat, ale również realia codziennego życia w Iranie.

Babeczki (2020)

Film o sześciu kobietach oraz historiach za nimi stojących. Pełne ironii, humoru, nienawiści i miłości, opowiadają o swoich mężach, kochankach i pozostałych bliskich. Nie wszystko jednak kończy się happy-endem, co pokazuje również samo życie. Świetny film prosto z Czech, nie tylko dla kobiet.

W labiryncie (2019)

Nastoletnia Samantha została porwana i uwięziona na 15 lat. Kiedy w szpitalu odzyskuje przytomność, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało się jej uciec, a jedyny sposób, by schwytać porywacza, to włamanie się do umysłu dziewczyny.

W rolach głównych widzów zaszczycą: Toni Servillo, Dustin Hoffman i Valentina Bellè.

Tajemnica Henriego Picka (2019)

Francuska komedia z detektywistycznym akcentem. W jednej z bibliotek zostaje znaleziony rękopis powieści. Wszystkie przesłanki wskazują na to, że jej twórcą jest niejaki Pan Pick – zmarły przed dwoma laty właściciel pizzerii. Środowisko literackie podważa jednak ten fakt i próbuje rozwikłać zagadkę, kto jest prawdziwym autorem znakomitej powieści. Śledztwem zajmuje się pewien krytyk, który przez wspomnianą książkę stracił niemal wszystko.

Film bazuje na bestsellerowej powieści „Le Mystère Henri Pick” od Davida Foenkinosa.

Ocalić i zginąć (2018)

Poznajcie historię Franka – jednego z najlepszych strażaków w Paryżu. Jest żonaty i ma małe dzieci, dzięki którym prowadzi szczęśliwe życie. Niestety podczas jednej z akcji Frank przegrywa z ogniem. Budzi się w szpitalu i dociera do niego, że jego ciało zmieniło się na zawsze.

Badland (2019)

Na liście styczniowych nowości od CDA Premium nie zabrakło westernu. Badland to film podzielony na 4 rozdziały. Przemierzając Dziki Zachód, Matthias Breecher zostaje wynajęty, aby tropić największych zbrodniarzy wojny secesyjnej.

Wiedźma (2018)

7-letnia dziewczynka ucieka z tajemniczego budynku rządowego. Na skutek szoku traci pamięć. Pod opieką nowych rodziców bohaterka wyrasta na bystrą nastolatkę. Po 10 latach, kierowana chęcią pomocy przyszywanym rodzicom, występuje w programie telewizyjnym. Od momentu pojawienia się dziewczyny w mediach zaczynają się dziać w jej życiu dziwne rzeczy. Ludzie bowiem twierdzą, że już ją gdzieś widzieli.

Gdzie znaleźć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Sprawdź również inne propozycje na CDA:

TAGI: / / /